Úvod zápasu Vrdy zaspaly, a proto tak už od třetí minuty musely dotahovat jednobrankové manko. „Už ve třetí minutě jsme dostali branku, takže začátek zápasu jsme měli hodně špatný. Pak si myslím, že jsme byli ve zbytku prvního poločasu lepší než soupeř. Měli jsme čtyři tutovky, které jsme ale nedokázali proměnit,“ osvětlil průběh první půle trenér Vrdů David Plašil.

Ve druhé půli se Vrdům podařilo vyrovnat. „Do druhého poločasu jsme šli s tím, že stav utkání vyrovnáme, což se nám podařilo, když vyrovnával na 1:1 Radovnický, to bylo asi v patnácté minutě druhého poločasu a od té doby jsme bohužel byli už jasně horší. Soupeř nás zatlačil, měl i nějaké šance, ale naštěstí to neproměnil. My jsme měli v závěru ještě jednu šanci, kdy Tomíšek z přímého kopu nastřelil břevno,“ dodal kouč, kterému se zdála remíza jako spravedlivá. „Já jsem s bodem vcelku spokojen. Bod byl pro obě mužstva v tomto utkání asi dobrej.“

Vrdy – Pečky 1:1

Branka Vrdů: 60. Radovnický. Poločas: 0:1. Vrdy: M. Šolta – Dražinovský, Hájek, M. Tomíšek, V. Truksa – Kříž, K.Truksa, J. Šolta, Radovnický – Chadraba, D. Bajo ml. (70. Zíma).