VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Středočeský krajský fotbal - sobotní výsledky

Střední Čechy - Výsledky krajského fotbalu s aktuálními tabulkami.

20.4.2008
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: Foto: DENÍK/Vladimír Malinovský


Krajský přebor

21. kolo: Zápy-Beroun 3:0 (1:0), Sp. Příbram-Litol 0:3 (0:1), Úvaly-St. Boleslav 1:5 (1:3), Kunice-Sedlčany 3:2 (1:1).

  •  1. Kunice⋌  19 16 3 ­ 0 53:12 51
  •  2. Benešov⋌  18 15 2­  1 57:15 47
  •  3. Nymburk⋌  18 10 2  ­6 26:19 32
  •  4. St. Bolesl⋌  20  9 2  ­9 39:36 29
  •  5. Zápy⋌  20  9 2 ­ 9 36:33 29
  •  6. Sp. Příbra⋌  20  8 4­  8 31:36 28
  •  7. Černolice⋌  19  8 3 ­ 8 32:37 27
  •  8. N. Strašec⋌  19  8 3­  8 27:32 27
  •  9. Litol⋌  20  7 4­  9 30:36 25
  • 10. Beroun⋌  20  6 6  ­8 40:38 24
  • 11. Semice⋌  18  7 2 ­ 9 36:37 23
  • 12. Úvaly⋌  19  7 2 ­10 30:38 23
  • 13. FC Jesenic⋌  19  4 6­  9 26:47 18
  • 14. Sedlčany⋌  20  4 5 ­11 24:37 17
  • 15. Dobříš⋌  19  2 2­ 15 21:55  8

I. A třída:

Skupina A – 21. kolo: Tuchlovice – Neratovice 2:1 (1:0), Tn. Rakovník – Zdice 3:2 (1:2), Hvozdnice – Měchenice 8:1 (6:1), Nový Knín – Velká Dobrá 1:2 (0:1), Řevnice – Velvary 1:1 (1:0).

  •  1. Řevnice⋌  21 17 3 ­ 1 52:18 54
  •  2. Velvary 21 13 3 ­ 5 55:34 42
  •  3. Neratovice⋌  21 11 7 ­ 3 42:15 40
  •  4. Tn. Rakovn⋌  21  8 8  ­5 42:35 32
  •  5. Velká Dobr⋌  21  9 4 ­ 8 37:33 31
  •  6. Nelahozeve⋌  20  8 6 ­ 6 37:27 30
  •  7. Hvozdnice⋌  21  8 5 ­ 8 33:31 29
  •  8. Nový Knín⋌ 21  8 5­  8 35:35 29
  •  9. Milín⋌  20  8 4­  8 40:25 28
  • 10. Hradištko⋌  20  8 4­  8 26:32 28
  • 11. Tuchlovice⋌  21  8 3 ­10 47:44 27
  • 12. Lhota⋌  20  7 5 ­ 8 32:36 26
  • 13. Slaný⋌  20  5 5 ­10 29:39 20
  • 14. Hořovice⋌  20  5 3 ­12 42:60 18
  • 15. Zdice⋌  21  4 4 ­13 26:49 16
  • 16. Měchenice⋌  21  3 1 ­17 22:84 10

Skupina B – 21. kolo: Teplýšovice-Uhl. Janovice 0:0, Čáslav B-Mn. Hradiště 2:0 (0:0), Bakov n. J.-Sl. Jesenice 3:2 (2:1).

  •  1. Vlašim B⋌  20 15 3  2­ 39:20 48
  •  2. Benátky n.⋌  20 11 6  ­3 44:25 39
  •  3. Poděbrady⋌  20 13 0 ­ 7 35:22 39
  •  4. Uhl. Janov⋌  21 10 5­  6 42:31 35
  •  5. Čáslav B⋌  21 10 3  8­ 40:30 33
  •  6. Sokoleč⋌ 20  8 5­  7 31:36 29
  •  7. Bakov n. J⋌ 21  8 4  9­ 39:43 28
  •  8. Brandýs n.⋌  20  8 3  ­9 34:35 27
  •  9. Kutná Hora⋌  19  7 5 ­ 7 35:33 26
  • 10. Čejetice⋌  20  7 5 ­ 8 39:44 26
  • 11. Mn. Hradiš⋌  20  7 3­ 10 26:34 24
  • 12. Teplýšovic⋌  21  7 3­ 11 36:47 24
  • 13. Kouřim⋌  20  5 8­  7 31:32 23
  • 14. Sl. Jeseni⋌  21  7 1 ­13 41:51 22
  • 15. Chocerady⋌  20  5 4 ­11 25:43 19
  • 16. Kosořice⋌  20  3 4 ­13 34:45 13

I. B třída

Skupina A – 17. kolo: Městečko-Beroun B 4:1 (2:0), Lužná-Lidice 1:1 (0:1), Koleč-Vraný 2:1 (1:1).

  •  1. Kralupy⋌  16 10 2 ­ 4 47:22 32
  •  2. Lidice⋌  17 10 2 ­ 5 39:22 32
  •  3. Braškov⋌  16  9 5­  2 31:19 32
  •  4. Vraný⋌  17  9 3 ­ 5 41:35 30
  •  5. Kněževes⋌  16  8 4­  4 37:32 28
  •  6. Tuchoměřic⋌  16  8 3­  5 33:26 27
  •  7. Mutějovice⋌  16  7 2 ­ 7 21:22 23
  •  8. Městečko⋌  17  6 5 ­ 6 25:29 23
  •  9. Koleč⋌  17  6 4­  7 31:42 22
  • 10. Pavlíkov⋌  16  6 2­  8 23:28 20
  • 11. Kr. Dvůr B⋌  16  5 2  9­ 36:34 17
  • 12. Senomaty⋌  16  4 4 ­ 8 18:29 16
  • 13. Lužná⋌  17  3 4 ­10 16:34 13
  • 14. Beroun B⋌  17  2 2 13­ 13:37  8

Skupina B – 17. kolo: Dol. Bousov-Vysoká 6:2 (2:0), Ostrá-Kr. Vrutice 1:0 (0:0), Mělník-Zeleneč 0:0 (0:0), Lysá n. L.-Řepín 0:0 (0:0), Lužec-Skalsko 2:1 (0:1).

  •  1. Mělník⋌  17 13 3­  1 48:14 42
  •  2. Zeleneč⋌  17 12 4­  1 59:26 40
  •  3. Ostrá⋌  17  8 4­  5 36:26 28
  •  4. Lužec⋌  17  8 4­  5 23:23 28
  •  5. Dol. Bouso⋌  17  8 2 ­ 7 34:31 26
  •  6. Lysá n. L.⋌  17  7 3  ­7 35:26 24
  •  7. Řepín⋌  17  7 3­  7 33:29 24
  •  8. Bezno⋌  16  6 2 ­ 8 32:30 20
  •  9. Vysoká⋌  17  6 2 ­ 9 30:33 20
  • 10. Skalsko⋌  17  6 1­ 10 34:50 19
  • 11. Kr. Vrutic⋌  17  5 4­  8 26:50 19
  • 12. Bělá p. B.⋌  16  5 3  ­8 32:44 18
  • 13. Kosmonosy⋌  16  3 3 ­10 26:39 12
  • 14. Mšeno⋌  16  3 2 ­11 22:49 11

Skupina C – 17. kolo: Luštěnice-Sadská 1:3 (0:1), Pečky-Rejšice 0:2 (0:0), Loučeň-Tupadly 1:0 (0:0), B. Podolí-Libodřice 2:0 (0:0).

  •  1. Polepy⋌  16 13 1 ­ 2 46:25 40
  •  2. Velim B⋌  16 10 3  3­ 40:23 33
  •  3. Sadská⋌  17  8 3­  6 34:27 27
  •  4. Tupadly⋌  17  6 7­  4 25:23 25
  •  5. Tuchoraz⋌  16  7 3­  6 35:30 24
  •  6. B. Podolí⋌  16  6 5 ­ 5 29:26 23
  •  7. Rejšice⋌  17  6 5 ­ 6 31:31 23
  •  8. Pečky⋌  17  6 5 ­ 6 24:25 23
  •  9. Vrdy⋌  16  ­6 3  7 25:26 21
  • 10. Luštěnice⋌  17  6 3 ­ 8 26:30 21
  • 11. Libodřice⋌  17  5 3 ­ 9 33:37 18
  • 12. Kounice⋌  16  4 5 ­ 7 25:39 17
  • 13. Loučeň⋌  16  3 6­  7 18:30 15
  • 14. Jíkev⋌  16  2 2­ 12 21:40  8

Skupina D – 17. kolo: Kostelec u Kř.-Nespeky 4:2 (2:1), Stř. Skalice-Sibřina 2:1 (0:1), Kondrac-Sedl/Prčice 3:1 (0:1), Pyšely-Poříčí n. S. 2:1 (0:1), Suchdol-Vlašim C 1:1 (1:0).

  •  1. Zásmuky⋌  16 12 2 ­ 2 45:18 38
  •  2. Poříčí n. ⋌  17  8 5  4 ­36:27 29
  •  3. Kondrac⋌  17  8 ­4  5 38:27 28
  •  4. Nespeky⋌ 17  8 4 ­ 5 31:32 28
  •  5. Kostelec u⋌  17  8 3  6­ 41:38 27
  •  6. Stř. Skali⋌  17  8 2 ­ 7 28:26 26
  •  7. Pyšely⋌  17  6 5 ­ 6 30:28 23
  •  8. Vlašim C⋌  17  7 2  8­ 28:28 23
  •  9. Louňovice⋌  16  6 4 ­ 6 26:29 22
  • 10. Sázava⋌  16  6 1 ­ 9 21:26 19
  • 11. Sibřina⋌  17  6 1 ­10 25:37 19
  • 12. Sedl/Prčic⋌  17­  5 3  9 27:34 18
  • 13. Suchdol⋌  1­7  3 6  8 19:35 15
  • 14. Olbramovic⋌  16  3 4­  9 31:41 13

Skupina E – 17. kolo: Žebrák-Hostomice 1:2 (0:1), Mníšek p. B.-Týnec n. S. 1:3 (0:1), Rožmitál-Nečín 3:1 (3:0).

  •  1. Týnec n. S⋌  17 12 4  1­ 54:27 40
  •  2. Jílové⋌  16 11 1 ­ 4 40:16 34
  •  3. Nová Ves⋌  16  8 4 ­ 4 39:26 28
  •  4. Hostomice⋌  17  8 3 ­ 6 37:25 27
  •  5. Loděnice⋌  16  6 7 ­ 3 33:28 25
  •  6. Štěchovice⋌  16  7 4 ­ 5 23:28 25
  •  7. Lety⋌ 16  6 4 ­ 6 31:25 22
  •  8. Rožmitál⋌  17  6 3­  8 33:33 21
  •  9. Mníšek p. ⋌  17  5 5  7 ­29:34 20
  • 10. Žebrák⋌  17  5 ­4  8 30:34 19
  • 11. Nečín ⋌  17  5 4  8 ­29:40 19
  • 12. Vonoklasy⋌  16  5 3 ­ 8 28:42 18
  • 13. Petrovice⋌  16  4 4 ­ 8 21:34 16
  • 14. Dobříš B⋌  16  1 2 13­ 10:45  5

Mládež

Krajský přebor dorostu

Týnec n. S. – St. Boleslav 0:1 (starší), 0:2 (mladší), Poděbrady – Kosmonosy 0:3, 0:3.

Dorost – I. A třída:

Skupina A – 17. kolo: Nelahozeves – Byšice 4:1.

Skupina B – 17. kolo: Sn. Poděbrady – Kostomlaty 3:2.

Skupina C – 17. kolo: Zásmuky – Kluky 1:4, Sázava – Veltruby 2:3.

Skupina D – 17. kolo: Nespeky – Králův Dvůr 1:7, Průhonice – Benešov B 4:2, Žebrák – Černolice 0:2, Rožmitál – Loděnice 1:3.

Žáci – Krajský přebor

Tn. Rakovník – Čelákovice 3:2 (starší), 0:4 (mladší, SK Rakovník B – Jílové 1:1, 2:1, Beroun – Kutná Hora 1:2, 5:0¨, SK Kladno B – Lysá n. L. 4:2, 2:0, Slaný – Čáslav 1:7, 0:8.

Žáci – I. A třída

Skupina A: Dobříš – Kročehlavy 4:1, 0:1, Kralupy – Brandýsek 1:0, 7:0, Nové Strašecí – Rudná 1:0, 3:0.

Skupina B: Odolena Voda – Beck Mělník 5:3, 11:0, Pečky – Pšovka Mělník 9:2, 0:6, Krnsko – Brandýs n. L. 0:2, 0:5, Pěčice – Velký Borek 3:0, 3:3.

Skupina C: Sedlec/Prčice – Kouřim 0:1, 8:0, Český Brod – Uhl. Janovice 6:1, 9:0, FK Kolín B – Úvaly 2:0, 2:0.

Autor: Vlastimil Dudáček

20.4.2008 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Ilustrační foto

Stavebním záměrům v blízkosti obcí vystavila místní referenda stopku

Kostel v Bohdanči má novou fresku
24

Kostel v Bohdanči má novou fresku

Příznivci rybích specialit si měli v Kácově z čeho vybírat

Kácov - Místní členové Petrova cechu pro zájemce připravili rybářské slavnosti na svém rybochovném zařízení v Račíněvsi. Návštěvníci měli na výběr mnoho lahůdek připravených z ryb. Uzený kapr a pstruh, smažené ryby nebo třeba rybí karbanátek. 

Ze svatby spoluhráče zamířili Sršni pro první venkovní výhru

Vlašim /FOTOGALERIE/ - Hokejisté Kutné Hory mají za sebou další kolo v rámci krajské ligy, ve kterém zavítali do Vlašimi. Sobotní den byl pro Sršně úspěšný, když zvítězili vysoko 7:1.

Kauza spojovaná s Rathem se vrací ke krajskému soudu

Střední Čechy – Velký zájem médií lze u Krajského soudu v Praze očekávat při repríze představení s hostivickým lékařem Davidem Rathem v hlavní roli. Někdejší hejtman Středočeského kraje čelí společně s další desítkou lidí obžalobě v souvislosti s údajným podílem na korupčních manipulacích s výběrovými řízeními na zdravotnické a stavební zakázky.

Robert Fulghum navštívil Zruč

Zruč n/S /FOTOGALERIE/ - Ve spolkovém domě diváci obsadili hlediště a čekali na hosta - amerického spisovatele, unitářského pastora, filosofa, učitele, zpěváka, malíře Roberta Fulghuma, který se do Česka pravidelně vrací.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení