Okresní přebor

Zbraslavice - Rataje n. S. 1:0

Branka: 65. M. Veselý (PK). Rozhodčí: Havlík (K. Hora). ČK: 77. Kocourek (Rataje). Poločas: 0:0. Zbraslavice: Haták - Jursík, Semerád, Smejkal, M. Veselý - Hlava, Šindelář, Dubjak (80. Herčík), J. Veselý - Joska, Kruliš (46. Höllge). Rataje n. S.: Mejstřík - M. Novotný, Brabec (30. Jelínek), Kocourek, Soucha - Čepelák (75. J. Novotný), Z. Novotný st., Kulhánek, Bureš - Z. Novotný ml., Sojka.

Suchdol B - Zruč n. S. 4:0

Branky: Bureš, Němec, Novotný, Pokorný. Rozhodčí: Sojka (U. Janovice). ŽK: 1/3. Poločas: 2:0. Suchdol B: Hebr - Mana, Němec, Malina, Suchánek - Jakubů, Pokorný, Škalda, Vejsada - Střihavka, Bureš. Střídali Strnad, Novotný, Krejča. Zruč n. S.: Jíra - J. Váňa, J. Havránek, Janata, M. Havránek - Brož, Kolář, Louda, Havel - Koudela, Matouš. Střídali Svatoš, Kozel, Frajt.

N. Dvory - Paběnice 0:1

Branka: 61. Zikmunda. Rozhodčí: Jansa (K. Hora). ŽK: 2/2. Diváci: 100. Poločas: 0:0. N. Dvory: Černý - Gygal, Špírek, Zelený, Jeřábek - Melezínek, Radla, Pavlík, Vaněk - Kubín, Jak. Pátek. Střídali M. Melša, M. Procházka, Trpišovský. Paběnice: M. Říha - Šrámek, D. Mužátko, Blahník, P. Mužátko - D. Říha, Zikmunda, Bohatý, Kozel - Votava, Rada. Střídali Ivičič, Zeman.

Chotusice - Malín 0:1

Branka: V. Melša. Rozhodčí: K. Kafka (K. Hora). Diváci: 80. Poločas: 0:0. Chotusice: Radovnický - Spěvák, Kroutil, Vobořil, Baranovič, Žilka, Urválek, Jiroušek, Němčik, Šolta, Hubáček. Malín: Lhoták - Novotný, M. Šťastný, Dupal, Navrátil - Vala, Kraus, Štoček, Vrba - J. Šťastný, V. Melša. Střídali Procházka, Hylský.

Kaňk - K. Hora B 2:1

Branky: Ďoubal, Reis - Kratochvíl. Rozhodčí: Michal (K. Hora). ŽK: 2/3. Poločas: 1:0. Kaňk: Vokoun - J. Horký, M. Horký, Vlach, Novotný, Mandík, Ďoubal, Růžička, Klatka, Pavlík, Reis. Střídali Zahajský, Mucha. K. Hora B: Vavřina - Říha, Čunderlík, Nedvěd, Růžička, Hulman, B. Šváb, Fedor, Komárek, Fajfr, Kratochvíl.

Zbýšov - Křesetice 5:1

Branky: Vrkota 2, Prášek, Hybler, I. Babák (PK) - J. Franc. Rozhodčí: Dolejš (U. Janovice). ŽK: 3/2. Diváci: 70. Poločas: 3:1. Zbýšov: Tvrdý - Vágner, Vébr, Valdman, Junek - P. Vavřička, I. Babák, Výborný, Prášek - Vrkota, Hybler. Křesetice: Černovský - Rajdl, Šafránek, Černý, Faltýn, Ptáčník, Hrbek, Martínek, Leopold, Vlasák, J. Franc.

Sedlec - U. Janovice B 3:0

Branky: Hvězda, Zdychynec, Neubauer. Rozhodčí: Opočenský (Drobovice). ŽK: 3/2. ČK: Pačes (U. Janovice). Diváci: 50. Sedlec: Šilhán - Hyka, Macháček, Zdychynec, Kořínek - M. Poul, Jak. Spáčil, L. Tvrdý, Hvězda - Neubauer, Stolín. Střídali: Vrba, Bouma, Ullman. U. Janovice B: P. Hromádka - S. Hrbek, M. Bohatec, P. Kulhánek, Čížek - Pačes, Meloun, D. Šauer, Čížek - Forman, T. Hromádka.

Další kolo
18. kolo (sobota 26. dubna od 17.00): Suchdol B – Zbýšov, Křesetice – Sedlec, U. Janovice B – Kaňk (NE), K. Hora B – Zbraslavice, Rataje n. S. – Chotusice, Malín – N. Dvory, Paběnice – Zruč n. S..

______________________________________________________________________________________________________________________________

III. třída

17. kolo: H. Bučice - Žleby 0:4, Branky: Kordík, Půža, Forman, Arient. Poločas: 0:3. Miskovice - Paběnice B 3:1, Branky: V. Kopáček, Petr Bartoš, Helcl - Kunášek. Poločas: 2:1. Hlízov - Církvice 0:1, Branka: Kubín. Poločas: 0:0. Potěhy - Vrdy B 1:0, Branka: Fixta. Poločas: 0:0. Sázava B - Č. Janovice 2:2, Branky: Racek 2 - Uher, Vavřina. Poločas: 1:1. Horky - B. Podolí B 2:0, Branky: Studnička, Karvai. Poločas: 1:0. Malešov - Křesetice B 2:0, Branky: 26. K. Křivohlavý, 68. R. Špitálník. Poločas: 1:0.

Další kolo
18. kolo (sobota 26. dubna od 17.00): Žleby – Malešov, Křesetice B – Horky (NE), B. Podolí B – Sázava B, Č. Janovice – Potěhy, Vrdy B – Hlízov (NE), Církvice – Miskovice, Paběnice B – H. Bučice (NE).

IV. A třída

17. kolo: Vlkaneč - Žleby B 3:2, Branky: A. Šulc 2, Burián za domácí. Poločas: 1:0. Horušice – Štrampouch 2:0, Branky: Šnábl 2. Poločas: 1:0. Záboří n. L. - Okřesaneč 8:0, Branky: Hollas 4, Král 2, Kašík, Šanc. Poločas: 5:0. Kačina - Hostovlice 4:0, Branky: Hájek, Krajíček, Kopejsko, Michalec. Poločas: 3:0. Chotusice B - Tupadly B 0:3, Poločas: 0:2. Zbýšov B - Bratčice 0:0.

Další kolo
18. kolo (sobota 26. dubna od 17.00): Žleby B – Zbýšov B (NE), Bratčice – Kačina (NE), Hostovlice – Záboří n. L., Okřesaneč – Močovice, Tupadly B – Horušice, Štrampouch – Vlkaneč.

IV. B třída

13. kolo: Soběšín - Kluky nehráno, hosté nedorazili (porucha auta). N. Dvory B - Nepoměřice 2:0, Branky: Zelený, Melezínek. Poločas: 1:0. Zbraslavice B - Malín B 7:1, Branky: Švejda 4, Šindelář 2, Červinka - L. Kraus. Poločas: 3:1. Kaňk B - Rataje n. S. B 1:1, Branky: Stránský - Fencl. Poločas: 1:1. Sedlec B - Zruč n. S. B 1:0, Branka: R. Jiráň. Poločas: 1:0. Malešov B - Kácov 1:2, Branky: 56. Bukovič (PK) - 29. Jiruš, 89. Štorch. Poločas: 0:1.

Další kolo
14. kolo (27. dubna od 17.00): Kluky – Malešov (SO), Kácov – Sedlec B (SO), Zruč n. S. B – Kaňk B, Rataje n. S. B – Zbraslavice B (SO, od 14.30), Malín B – N. Dvory B, Nepoměřice – Soběšín.