Fotogalerie: Výsledky OP, III. třídy, IV. třídy A a IV. třídy B

Kutnohorsko - Kaňk se v souboji fotbalového okresního přeboru se Zbýšovem pral o tři body, ale utkání nakonec těsně prohrál. Zbraslavice uštědřily další výprask, tentokrát jejich výbornou formu odnesly Křesetice.

12.5.2008

Z utkání OP Malín - Paběnice 0:1Foto: Jakub Geier

Okresní přebor

Malín - Paběnice 0:1

Souboj dvou neporažených. Tak by se dal nazvat zápas, který se konal o víkendu v Malíně. Oba celky zatím měly stoprocentní jarní úspěšnost a po zápase v ní dál pokračují Paběnice.

Hodně rozčarovaný byl po utkání domácí trenér Tomáš Vojtíšek. „Spokojený s utkáním nejsem, protože jsme prohráli 1:0. Zápas byl de facto bez šancí. Soupeř proměnil jednu po naší chybě a to rozhodlo. Dá se říci, že my jsme ani neměli šanci branku dát,“ pokrčil rameny Vojtíšek. První jarní prohra trenéra hodně mrzí a to hlavně díky výkonu hlavního sudího. „Nebyl jsem spokojený s výkonem hlavního rozhodčího, i soupeřův pomezní, který neběhal a stál na půlce a mával věci, které byly naprosto nesmyslné. Je to třeba jen můj subjektivní názor, ale jak někdo může vidět ofsajd na malém vápně z půlky hřiště?“ posteskl si trenér. „Jsou to věci, které se mi nelíbí, ale bohužel s tím nikdo nic neudělá. I když mává pomezní nesmysly, tak mu má hlavní rozhodčí domluvit, ale hlavně to nepískat podle někoho, kdo nestojí na úrovni obrany,“ dodal malínský kouč.

Opačný pocit měl po utkání Trenér Paběnic Luboš Votava. Ten se radoval z důležitých tří bodů. „Bylo to hodně vydřené vítězství. V utkání mi chyběli Blahník, Svoboda, Kozel, Ivičič, Zikmunda, Malínek a to se mi ještě k tomu zranil po třiceti minutách Lukáš Votava, takže jsem musel postavit kluky z béčka, ale o to je výhra cennější,“ řekl k vyhranému zápasu trenér. Šest kol před koncem mají Paběnice tříbodový náskok na Zbýšov. Naskýtá se zároveň otázka, jestli Paběnice do I. B třídy půjdou nebo ne, pokud na konci jara zůstanou v čele tabulky. „Tuhle otázku jsme zatím neřešili, ale pokud bychom skončili první, tak si kluci sami rozhodnou jestli do vyšší soutěže budou chtít jít nebo ne. Necháme to na nich samotných. Na všechno je ještě čas,“ zakončil Votava.

Branka: Sedláček. Rozhodčí: Dolejš. ŽK: 4/2. Diváci: 100. Poločas: 0:0. Malín: Lhoták - L. Kraus, J. Šťastný, Novotný, Husa – Vrba (75. Hylský), Štoček, Zelený, Vala – Melša, M. Šťastný. Paběnice: M. Říha – D. Říha, D. Mužátko, Zeman, P. Mužátko - Blažek, Šrámek, Bohatý, L. Votava – Sedláček, M. Rada. Střídali P. Dvořák, M. Dvořák a J. Říha.

Suchdol B – Sedlec 3:3

Branky: Strnad 3 – Stolín 2, Spáčil. Rozhodčí: Kučera. ŽK: 1/2. Poločas: 2:2. Suchdol B: Heber – Peroutka, Vavřina, Němec, Pipek – Král, Škalda, Pokorný, Krejča – Strnad, Jakubů. Střídal Hrčkulák. Sedlec: Šilhán – Hyka, M. Poul, Kořínek, Bouma, Macháček, Spáčil, Zdychynec, Vavřina, Hvězda, Stolín. Střídali J. Poul, Ullman.

Zbýšov - Kaňk 3:2

Branky: Hybler, Prášek, Junek – Klatka (PK), vlastní. Rozhodčí: Rynda. ŽK: 3/2. ČK: 1/0. Diváci: 60. Poločas: 2:0. Zbýšov: Tvrdý – Vágner, Vébr, Junek, Valdman – P. Vavřička, Výborný, Hybler, Prášek – Vrána, Vrkota. Kaňk: Vokoun – Pavlík, Vlach, Novotný, J. Horký – M. Horký, Růžička, Mucha, Ďoubal – Klatka, Reis. Střídali Stránský, Čížek, Zahajský.

Křesetice – Zbraslavice 0:7

Branky: Šindelář 4, Volenec, Semerád, J. Veselý. Rozhodčí: Michal. ŽK: 2/3. Poločas: 0:4. Křesetice: Černovský – Novák, Barenčík, R. Černý, Faltýn, Ptáčník, Hrbek, Pokorný, Leopold, Suchorebský, J. Franc. Střídal Rajdl. Zbraslavice: Bednář – Jursík, Semerád, Smejkal, Kruliš – Hlava, J. Veselý, Dubjak, M. Veselý – Šindelář, Volenec. Střídali: Herčík, Joska.

K. Hora B – N. Dvory 0:2

Branky: Špírek, Kubín. Rozhodčí: Šťastný. ŽK: 3/4. ČK: Růžička (N. Dvory). Poločas: 0:1. K. Hora B: Vavřina – Říha, Procházka, Moc, Růžička, Hulman, B. Šváb, Fedor, Tomek, Nedvěd, Kratochvíl. Střídali Trnka, Černý, Onderka. N. Dvory: Černý – Gygal, Zelený, Špírek, Jeřábek – J. Pátek (80. M. Pospíšil), D. Pavlík, Radla, Kubín – L. Pospíšil, Růžička.

Rataje n. S. - Zruč n. S. 2:5

Branky: 36. Sojka, 51. Kulhánek – 26. a 87. Matouš, 68. a 69. Kohout, 91. Tvrdík. Rozhodčí: Procházka. ŽK: 2/2. Diváci: 80. Poločas: 1:1. Rataje n. S.: Mejstřík – Rigo, Z. Novotný st., Brabec, (71. Kocourek), Fencl – Kulhánek, J. Novotný, Sojka, Hošta – Hošek, Soucha (55. Vladyka). Zruč n. S.: Svoboda - Svatoš, J. Havránek, Janata M. Havránek – Brož 86. Kolář), Tvrdík, Koudela, Havel (39. Louda) – Kohout (81. J. Váňa), Matouš.

Uhl. Janovice B – Chotusice 6:0

Branky: Jícha 2, Wolf, P. Kulhánek, L. Kocourek, Vl. Svoboda. Poločas: 4:0. Uhl. Janovice B: T. Hromádka – Šauer, T. Kulhánek (46. M. Bohatec), Veliký (46. Forster), Čížek – P. Kulhánek, L. Bohatec, Wolf (55. Meloun), Vl. Svoboda – Jícha, L. Kocourek.

14. Chotusice  20  2 3 15 21:64  9

Další kolo: 21. kolo (sobota 17. května od 17.00): Malín – Suchdol B (Říha), Paběnice – Rataje n. S. (Dolejš), Zruč n. S. – K. Hora B (Procházka), N. Dvory – Uhl. Janovice B (NE, Průcha), Chotusice – Křesetice (Sojka), Zbraslavice – Zbýšov (Dupal), Kaňk – Sedlec (Rynda).

_______________________________________________________________________________________________________________________________

III. třída

20. kolo: Žleby - Horky 3:0, Branky: Půža 2, Němec. B. Podolí B - Hlízov 4:2, Branky: Dospěl 2, Šilha, Kupka – Pertlíček 2. Poločas: 3:0. Křesetice B - Potěhy 1:0, Branka: vlastní. Poločas: 0:0. Malešov - Sázava B 1:0, Branka: 34. Bukovič. Poločas: 1:0. Č. Janovice - Miskovice 3:0, Branky: Hájek, Vavřina, Krupička. Poločas: 1:0. Vrdy B - H. Bučice 0:1, Branka: Nový. Církvice - Paběnice B 5:0, Branky: Frank, Faltys, Volenec, J. Novák, Jungwirth.

14. H. Bučice  20  3 6 11 27:47 15

Další kolo: 21. kolo (sobota 17. května od 17.00): Církvice – Žleby (Kučera), Paběnice B – Vrdy B (NE, Bíža), H. Bučice – Č. Janovice (NE, Kučera), Miskovice – B. Podolí B (Průcha), Hlízov – Křesetice B (Pudil), Potěhy – Malešov (K. Kafka), Sázava B – Horky (NE, Dolejš).

IV. třída A

20. kolo: Žleby B - Kačina 1:1, Branka domácích: Bláha. Poločas: 0:1. Hostovlice - Chotusice B 2:2, Poločas: 0:1. Bratčice - Močovice 4:0, Branky: Mrázek, V. Ronovský, Kotrba, Klement. Poločas: 1:0. Zbýšov B - Záboří n. L. 2:1, Branky: V. Dvořák, T. Poul – Šanc. Poločas: 1:0. Okřesaneč - Horušice 7:1, Tupadly B - Štrampouch 6:2, Branky: Vl. Závůrka 2, Vavřička 2, Kroufek, Kavánek – P. Truksa, Průšvic.

13. Horušice  18  2 2 14 21:83  8

Další kolo: 21. kolo (sobota 17. května od 17.00): Tupadly B – Žleby B (Fukárek), Vlkaneč – Okřesaneč (NE, Rynda), Horušice – Hostovlice (Žaloudek), Chotusice B – Bratčice (NE, Kratochvíl), Močovice – Zbýšov B (Kratochvíl), Záboří n. L. – Kačina (Opočenský).

IV. třída B

16. kolo: Kluky - Sedlec B 6:4, Branky domácích: Kňourek 3, Navrátil 2, Šrámek. Poločas: 3:2. Kácov - Zbraslavice B 5:0, Malešov B - Kaňk B 1:0, Branka: vlastní. Poločas: 0:0. Zruč n. S. B - N. Dvory B 3:6, Branky hostů: L. Pospíšil 2, D. Pavlík, Špírek, Zelený, Trpišovský. Poločas: 1:1. Rataje n. S. B - Soběšín 2:1, Branky: 67. Stoucha, 86. Kocourek – 40. Srb. Poločas: 0:1. Malín B - Nepoměřice 4:1, Branky domácích: P. Procházka, V. Procházka, Husa, David. Poločas: 2:0.

12. Nepoměřice  16  1 2 13 18:52  5

Další kolo: 17. kolo (neděle 18. května od 17.00): Malín B – Kluky (Žaloudek), Nepoměřice – Rataje n. S. (Procházka), Soběšín – Zruč n. S. B (Mottajček), N. Dvory B – Kácov (SO, Vateha), Zbraslavice B – Malešov B (Jonáš), Kaňk B – Sedlec B (Radovnický).

Autor: Ladislav Pospíšil