Okresní přebor

Suchdol B – Kaňk 3:3

„My jsme měli jako tradičně problém se sestavou, takže jsme to lepili jak se dalo a ještě jsme museli využít čekací dobu, aby nás bylo alespoň jedenáct. Vzhledem k tom, že jsme se scházeli tímto způsobem, tak začátek byl hodně špatný. Kaňk byl v úvodu zápasu lepší a přehrával nás. Poločas byl 3:0 pro Kaňk a to zaslouženě,“ vysvětlil nepříznivý poločasový stav pro Suchdol Vladimír Střihavka, autor první branky Suchdolu a zároveň asistent trenéra suchdolského mužstva. „V kabině jsme si řekli, že budeme hrát trochu jinak a také nám z práce přišel Pavel Suchánek, který si stoupl na předstopera, což obraně hodně pomohlo. Kaňk druhý poločas už moc nehrál, nejspíše si hráči mysleli, že už je to hotový. Ale dostali se pod tlak, začali se hádat a to rozhodlo. Dva úplně jiné poločasy, první jasně pro Kaňk a druhý naopak jasně pro Suchdol. Utkání také mohlo skončit podle šancí třeba pět pět,“ doplnil střelec.

„Kluky jsme na soupeře dobře připravili, protože Suchdol je velmi dobrý soupeř. Zápas pro nás začal velmi dobře, kdy už jsme ve čtvrté minutě dali góla a během dalších dvaceti třiceti minut jsme už vedli 3:0. Šance jsme měli ještě alespoň na dalších pět gólů, ale ty už jsme bohužel nevyužili,“ uvedl k první půli trenér Kaňku Michal Velebný. „Závěr zápasu jsme už nezvládli. Opadli jsme a Suchdol nás pak jasně přehrával, hlavně jejich záloha. Rozhodčí v závěru pískl nahranou penaltu a ještě k tomu nám vyhodil dva hráče. V devíti jsme minutu před koncem dostali na 3:3 a dobrý výsledek jsme tak neudrželi,“ zakončil kouč.

Branky: Střihavka, Krejče, Němec – Ďoubal 2, Pavlík. Rozhodčí: Michal. ŽK: 2/0. ČK: 0/2 (Vokoun, Novotný). Suchdol B: Heber – Mana, Němec, Vavřina, Venhoda – Hrčkulák, Strnad, Škalda, Krejče – Střihavka, Jakubů. Střídali Suchánek a Král. Kaňk: Vokoun – Zahajský, Klatka, Růžička, Vlach – J. Horký, M. Horký, Novotný, Ďoubal – Pavlík, Reis. Střídal Mandík.

Zbýšov – Chotusice 3:1

Branky: Vrána, Prášek, Hybler – Urválek. Poločas: 2:0. Zbýšov: Tvrdý – Valdman, Vébr, Junek, Jukl – P. Vavřička, Výborný, Vrána, Prášek – Hybler, Vrkota. Chotusice: Radovnický – Vobořil, Seemann, Spěvák, Urválek, Štrosmajer, Hubáček, R. Jiroušek, L. Jiroušek, Baranovič, Šolta.

Křesetice – N. Dvory 1:3

Branky: Suchorebský – Zelený, J. Procházka, Špírek. Poločas: 0:2. Křesetice: Černovský – Rajdl, Barenčík, R. Černý, Pokorný, Ptáčník, Hrbek, Martínek, Leopold, Suchorebský, J. Franc. N. Dvory: Černý – Gygal, Radla, Kubín, Jak. Rak, J. Procházka, J. Pátek, Zelený, Špírek, Melša, Pavlík.

K. Hora B – Paběnice 1:7

Branky: Fajfr – Zikmunda 4, Blažek 2, Rada. Poločas: 0:4. K. Hora B: Vavřina – Tomek, Čunderlík, Moc, Růžička, Hullman, B. Šváb, Fedor, Panna, Fajfr, Nedvěd. Paběnice: Exner – D. Mužátko, Blažek, Kozel, Bohatý, P. Mužátko, D. Říha, Ivičič, Zikmunda, Šrámek, Dvořák.

Rataje n. S. - Malín 0:1

Branka: 88. Melša. Rozhodčí: Sojka (Uhl. Janovice). ŽK: 2/6. Poločas: 0:0. Rataje n. S.: Linhart – Vacka, Z. Novotný st., Čepelak (46. Bělina), Hošta – Rigo, Sojka, Kulhánek, Fencl – J. Novotný, Z. Novotný ml.. Malín: Lhoták – Procházka, J. Šťastný, Novotný, Husa – Zelený, Štoček, Kraus (75. Vrba), Vala – Melša, M. Šťastný.

Uhl. Janovice B – Zruč n. S. 2:0

Branky: Jícha, P. Kulhánek. Poločas: 0:0. Uhl. Janovice: P. Hromádka – Čížek, Uher, Veliký, Šauer – P. Kulhánek, Wolf, T. Kulhánek, M. Bohatec (60. Jícha) – T. Hromádka (50. Forster), L. Kocourek. Zruč n. S.: Jíra – Svatoš (Keltner), Janata, Váňa, M. Havránek – Louda, J. Havránek, Matouš, Brož – Koudela, Kohout.

Sedlec – Zbraslavice 3:1

Branky: Neubauer, Macháček, Bouma – Hlava. Poločas: 1:1. Sedlec: Šilhán – J. Poul, Macháček, Zdychynec, Kořínek – P. Bouma, Jak. Spáčil, M. Poul, Vavřina – Stolín, Neubauer. Střídali Hyka, Vrba, Ullmann. Zbraslavice: Bednář – Semerád , Jursík, Šmejkal, Kruliš – Hlava, Dubjak, M. Veselý (20. Herčík, 60. Joska), J. Veselý – Volenec, Šindelář.

14. Chotusice  22  3 3 16 26:68 12

Další kolo: 23. kolo (sobota 31. května od 17.00): Rataje n. S. – Suchdol B (Havlík), K. Hora B – Malín (Průcha), Paběnice – Uhl . Janovice B (Michal), Zruč n. S. – Křesetice (Rynda), N. Dvory – Zbýšov (NE, Dolejš), Chotusice – Sedlec (Procházka), Zbraslavice – Kaňk (Kučera).

_______________________________________________________________________________________________________________________________

III. třída

22. kolo: Žleby - Sázava B 5:2, Branky domácích: Tyšer 2, Kordík, Trekoval, Cakl. Horky – Potěhy 0:2 (0:1), Branky: Szakacz, Karlík. Malešov – Hlízov 7:1 (5:0), Branky: Lupínek 3, Křivohlavý 3, Špitálnk – Hroch. Křesetice B – Miskovice 2:2 (1:1), Branky: Charvát, Faltýn – Bohuňovský 2. B. Podolí B – H. Bučice 3:0 (1:0), Branky: L. Štoček 2, Dospěl. Č. Janovice – Paběnice B 3:3 (2:3), Branky domácích: Bouma 2, L. Hájek. Vrdy B – Církvice 7:1, Branky: Bajo ml. 4, P. Novák 2, Miláček – Volenec.

Další kolo: 23. kolo (sobota 31. května od 17.00): Vrdy B – Žleby (NE, Bíža), Církvice – Čer. Janovice (Žaloudek), Paběnice B – B. Podolí B (NE, Průcha), H. Bučice – Křesetice B (NE, K. Kafka), Miskovice – Malešov (Dolejš), Hlízov – Horky (Vateha), Potěhy – Sázava B (Kracík).

IV. třída A

22. kolo: Žleby B – Záboří n. L. 3:1 (1:1), Branky: Vondrák, Malý, Němec – Šanc. Kačina – Močovice 5:2 (4:1), Branky: Kopecký 3, Patočka, Kincl – Kasal, Pácl. Zbýšov B – Chotusice B 2:3 (2:2), Branky: Vébr 2 – Mezei, Vrábel, Muller. Bratčice – Horušice 9:1 (4:0), Branky: Fejfar 3, V. Ronovský 2, Růžička 2, Kotrba, Mrázek – Brunclík, (hosté hráli opět jen v devíti). Hostovlice - Vlkaneč 3:0 (2:0). Okřesaneč – Štrampouch 4:7, Branky domácích: M. Štrba 2, F. Štrba, Novosad.

Další kolo: 23. kolo (sobota 31. května od 17.00): Tupadly B – Okřesaneč (Kratochvíl), Štrampouch – Hostovlice (Fukárek), Vlkaneč – Bratčice (NE, Michal), Horušice – Zbýšov (Jansa), Chotusice B – Kačina (NE, Vateha), Močovice – Záboří n. L. (Mottajček).

IV. třída B

18. kolo: Kluky – Kaňk B 8:1 (2:1), Branky domácích: Šrámek 5, M. Kňourek, Navrátil, Mráz. Sedlec B – Zbraslavice B 2:0 (0:0), Branky: Vrba, Martin. Malešov B – N. Dvory B 3:1 (1:1), Branky: Novotný, Zlata, R. Barenčík – M. Pátek. Kácov – Soběšín 1:0. Zruč n. S. B - Nepoměřice 2:5. Rataje n. S. B - Malín B 4:2 (1:0), Branky: Soucha 2, Kocourek (PK), Staněk – Mička, David.

Další kolo: 19. kolo (sobota 31. května od 17.00): Rataje n. S. B – Kluky (od 14.30, Havlík), Malín B – Zruč n. S. B (NE, Radovnický), Nepoměřice – Kácov (NE, hřiště Miskovice, Jonáš), Soběšín – Malešov (NE, Fencl), N. Dvory B – Sedlec B (Kratochvíl), Zbraslavice B – Kaňk B (NE, Pařez).