Hned v první minutě, po zahájení zápasu hosté zaútočili: Havelka protlačil míč do vápna před soupeřovou brankou. Nicméně z této akce hosté vytěžili pouze rohový kop, ze kterého se dostat do vedení nedokázali. Ve čtvrté minutě zahrozili domácí, ale jejich střela minula bránu. V sedmé minutě se celá tato akce domácích opakovala. V deváté minutě přišla chvíle hostů, ovšem ani tentokrát se jim nepodařilo vstřelit gól. Šestnáctá a sedmnáctá minuta byla ve znamení výborných zákroků hostujícího brankáře Táborského. V 16. minutě ubránil svou bránu před střelou z přímého kopu a minutu na to před ostrou střelou zblízka. Po faulu na Bláhu, v 18. minutě, kopali hosté přímý kop, ze kterého mohl skórovat Kruliš, jeho odražený balon však zachytil gólman domácích. Ve 25. minutě měli domácí výhodu rohového kopu. Tuto šanci využili a dostali se tak do vedení – 1:0. Z prvního poločasu stojí za zmínku ještě šance kapitána týmu SK Malešov. Po přihrávce se dostal na malé vápno, obešel si brankáře domácích, ale bohužel si nerozuměl s míčem a vyrovnat se mu nepodařilo.

Domácí vstoupili do druhého poločasu velmi dobře: ve 37. minutě založili útok a zvýšili svůj náskok na 2:0. Ve 39. minutě měli šanci hosté: po střele vypadl domácímu brankáři míč z náruče, Bláha se dostal k zakončení. Jeho střela však přeletěla bránu. Ve 43. minutě snížil náskok hostů střelou z přímého kopu kapitán Jan Kareš – 2:1. Domácí založili další útok ve 46. minutě, jejich zakončení odvrátil opět výborným zákrokem gólman Táborský. V 63. minutě kopali hosté od rohového praporku, ale k vyrovnání bohužel pro Malešov nedošlo. V 66. minutě stříleli hosté na soupeřovu branku z přímého kopu, brankář domácích se ani této střely nezalekl a podržel svůj tým. V 69. Minutě došlo na straně hostů již ke druhému střídání: Michal Hrčkulák nahradil Davida Fila. Domácí měli poslední šanci v 70. minutě, tato střela ale skončila daleko nad bránou hostů.

Čáslav B – SK Malešov 2:1

Branka Malešova: 43. Kareš. Malešov: V. Táborský – M. Kmoch, P. Bilina, M. Kruliš, D. Filo – T. Havelka, M. Roveňský, J. Vojáček, D. Zikmunda – J. Kareš, M. Bláha. Střídali Š. Drtina, M. Hrčkulák, M. Baroch.

Zdroj: Barbora Novotná