Druhý duel pod novým trenérem čeká ve II. lize v neděli čáslavské fotbalisty. Po středeční remíze 1:1 s Jihlavou se vodrantští muži vypraví do Hradce Králové, kde je čeká důležitý souboj o záchranu druhé fotbalové ligy v Čáslavi.

V zimní přípravě si tyto dva celky sešly k jednomu přípravnému utkání, z kterého v Nových Dvorech, kde se utkání hrálo, vítěz nakonec nevzešel, když se oba kluby rozešly po devadesáti minutách bezbrankovou remízou. V 28. kole je cíl jasný! Uspět a bodovat. Jak se nechal nový trenér slyšet, tak nejdůležitější je pro Zenit záchrana soutěže.

„Ze třech zbývajících zápasů musíme ještě získat tři nebo čtyři body, aby jsme se určitě zachránili. Takže situace tedy není nejlepší, ale jestli kluci chtějí, aby se to tady pro Čáslav zachránilo, tak se to musí otočit a bojovat. Já si myslím, že když jsme na jaře získali pouze pár bodů, tak to musíme strhnout tou bojovností a vůlí,“ uvedl Michal Horňák. „V každém zápase je šance nějaké body získat, ale chtělo by to hned v Hradci,“ doplnil trenér.

Podrobnou reportáž z tohoto utkání najdete aktuálně po zápase na našem webu www.kutnohorsky.denik.cz a také se dočtete v pondělním vydání Kutnohorského deníku.

Utkání FC Hradec Králové – FC Zenit Čáslav začíná v neděli v 17.00.