Rezerva Zenitu strhla vedení ve druhé půli

Prachovice - Poslední přátelský zápas sehrála čáslavská rezerva s Prachovicemi. První poločas byl z pohledu hostů nic moc, ale ve druhé části hry nasázela Čáslav soupeři tři góly a s poklidem vyhrála.

3.8.2008

Ilustrační fotoFoto: Deník/ Pavel Šimáček

„Odehráli jsme utkání na hřišti soupeře s výsledkem 1:4, ale z mého pohledu to nebyl příliš povedený zápas. Hlavně v prvním poločase jsme hráli hodně lehkovážně a nezodpovědně a z toho také pramenil poločasový výsledek 1:1. Do druhého poločasu jsme šli s tím, že to zlepšíme, což se podařilo. Ve druhé půli jsme se dokázali prosadit a nakonec jsme utkání dohráli poměrně s rezervou,“ řekl k průběhu zápasu trenér Čáslavi Jiří Antoš, který už pomalu myslí na první ostrý zápas, který čáslavskou rezervu čeká v sobotu od 17 hodin v Bakově. „Teprve první mistrovský zápas nás prověří. Z přípravy mám trochu smíšené pocity, protože příprava byla hodně krátká a ani na jedno utkání jsme nebyli kompletní,“ dodal trenér.

Prachovice - Čáslav B 1:4 (1:1)

Branky Čáslavi: Maxa 2, Petr Váňa (PK), Jak. Vašíček. Čáslav: Potměšil - J. Holík, Oliva, Petr Váňa, Svoboda - Antoš, M. Janda, Vojt. Vondra, Bednář - Fikejz, Maxa. Střídali Jak. Vašíček, Vojtíšek, M. Kročák.

OBRAZEM: Hasiči soutěžili v běhu na rozhlednu

Vysoká - Okresní sdružení hasičů Kutná Hora pořádalo v sobotu na Vysoké soutěž ve výstupu na rozhlednu. Kdo si krásný výhled, jemuž předchází výstup po 144 schodech, vyzkoušel, ví, že to není zrovna vyběhnutí jedním dechem.

Vinohrad Pod Barborou vydal plody letošní sezóny

Kutná Hora /FOTOGALERIE/ - Slavnostní sběr uzrálého vína z kutnohorského vinohradu Pod Barborou se uskutečnil v sobotu za mlhavého, ale sem tam i trochu slunečného počasí. Do sběru se zapojila široká veřejnost včetně dětí, asistovali i dva psi.

Komise musely řešit neplatné voličské průkazy, ale i stěhování

Střední Čechy – Vše probíhalo standardně. Přesně s těmito slovy se ohlédla za hlasováním během parlamentních voleb ve Středočeském kraji Eva Jůzová, vedoucí oddělení správních agend Krajského úřadu Středočeského kraje. Podle jejích slov se na hejtmanství nedostaly informace o tom, že by se odehrálo něco mimořádného. „Nevíme o tom, že by někde zasahovala policie,“ konstatovala Jůzová k dění ve volebních místnostech.

FOTOGALERIE: Právě jsme se narodili!

Kutnohorsko /HLASOVÁNÍ/ - Vážení rodiče, díky vstřícnosti obou porodnic v Čáslavi a v Kolíně vám na našich stránkách přinášíme fotky nejmladších obyvatel regionu. Každý týden naši fotografové objíždějí spolupracující porodnice a fotí nově narozená miminka.