První poločas se odehrával hlavně v režii hostů. Do první vážnější šance se dostali Čáslavští z rychlého brejku, ale domácí brankář Dubský stačil včas vyběhnout a míč z vápna odvrátit. Do další šance se dral velmi aktivní Vošahlík, jenže toho zastavil před zakončením odmávaný ofsajd pomezního. V 35. minutě se osmělili i domácí, ovšem Vojtíškova střela byla včas zblokována čáslavskou obranou. Největší šanci v první půli měla i přes aktivitu Zenitu Krč, a to když Sparta zahrála roh. Nejvýše si naskočil Kounovský, který hlavičkoval naštěstí pro Čáslav o metr vedle Havránkovi brány. Poločasový stav, tak ukazoval 0:0.

Druhý poločas začal podobně jako ten první. Krč ani Čáslav si nevytvářeli nějak velké šance, zenit měl mírně převahu, ale Sparta byla pro hosty více než vyrovnaným soupeřem. Hned po odehraných třech minutách druhého poločasu se ocitl ve stoprocentní šanci Kocourek, ale ten jen potvrdil nemohoucnost Zenitu ve skórování, když z pěti metrů přestřelil břevno krčské branky. Pohroma pro hosty přišla v 78. minutě. Po pěkné narážečce prostřelil z hranice vápna Havránka Tomáš Dubský – 1:0. Trenér Medynský se snažil hru oživit dvojtým střídáním, když za Jirouška poslal na hřiště Skopalíka a za O. Sedláček vyběhl na plac Veselý, to se zdálo trenérovi nejspíše jako jediná možnost, jak docílit alespoň bodu. A to se mu nakonec také povedlo, když minutu před koncem řádné hrací doby zařídil jeden bod pro hosty Jan Vošahlík, který se dokázal prosadit proti Divišovi brance Sparty – 1:1. Utkání tak skončilo spravedlivou remízou.

Oba celky z chvostu tabulky tak jen prodloužily své nepříjemné série. Krč už počtrnácté v řadě nevyhrála, zatímco Čáslav má na svém kontě nadále jediný tříbodový počin, a sice ze střetnutí se Slováckem.

Záchrana Krče? Mimo realitu.
„Musím uznat, že teď už je naše záchrana mimo realitu. Půjde už jen o to, soutěž důstojně dohrát. Pokusíme se o to už ve středu v Třinci,“ uvedl krčský trenér Martin Hřídel.
„Přijeli jsme si na Strahov pro tři body, protože jeden je v naší situaci málo, nakonec je ale remíza zasloužená,“ uznal čáslavský kormidelník Pavel Medynský. A uznal to ještě moc rád, vždyť jeho svěřenci vyrovnali vedení domácích až v 89. minutě.

Sparta Krč - Čáslav 1:1

Branka: 78. T. Dubský - 89. Vošahlík. Rozhodčí: Adam - Pelikán, Tacina. ŽK: Jedinák - Strnad, Mráz. Diváci: 308. Poločas: 0:0. Krč: Diviš - Šmerda, Nešpor, Horkavý, Bureš - Viskup (64. Kordiak), Jedinák, Pikl, T. Dubský, T. Kounovský - Vojtíšek (64. Matějka). Čáslav: Havránek - Kotrba, Mráz, Haniak, Hozda - Urban (46. Pokorný), Jiroušek (84. Skopalík), O. Sedláček (84. Veselý), Kocourek - Vošahlík, Strnad.