Krč je zatím na posledním místě druholigové tabulky se 17 body. Na podzim Zenit s Krčí po bezbrankové hře remizoval 0:0 a má tak s Krčí co dohánět. Jak to vypadá v Čá〜slavi po prohraném zápase s Opavou a jak probíhá příprava na zápas s Krčí prozradil Kutnohorskému deníku trenér Čáslavi Pavel Medynský.

„Poslední utkání se nám nevydařilo, ale s odstupem času si myslím, že jsme podali jeden z těch lepších výkonů v domácím prostředí, ale prostě to nestačilo. Soupeř nás dokázal potrestat ze dvou standardních situací, po dvou rozích, kdy je to opravdu na každém jedinci. Ale bohužel jsme se opět nedokázali poučit z předešlých zápasů, kdy už jsme podobné góly dostali,“ vrátil se kouč k předešlému utkání. „Takže jsme na tom během týdne zapracovali a uvidíme, co to přinese do dalších zápasů. Já doufám, že to přinese v sobotu dobrý výsledek, abychom se už konečně vzdálili od sestupových míst. Skutečně to vypadá, že jedno vítězství je teď hodně podstatné. Proto musíme udělat všechno proto, abychom z Krče přivezli maximum bodů, co budeme schopní udělat. Potom jsou pak ještě ve hře dva domácí zápasy, ale přesto doufám, že to už teď zvládneme. Já mužstvu pořád věřím,“ uvedl čáslavský trenér.

Jak to vypadá po zranění Jana Skoupého a jak to vypadá se zbytkem čáslavského kádru? „Co se týče Honzy a zdravotního stavu kádru , tak bohužel u Honzy Skoupého se ukázala spíše ta negativní zpráva. Má pochroumané koleno a nejspíše i něco s meniskem, takže byl na artroskopii a je tudíž do konce sezony pryč. Do kádru se naopak vrátil Sedláček, který stál za čtyři žluté karty. Mára Wolf má něco jako zánět achilovky, takže hrát také asi nebude, ale jinak jsou všichni v pořádku a měli by být do zápasu připraveni. A co odpověděl trenér na otázku: Co si od utkání s Krčí přeje? „Chtěl bych vyhrát,“ řekl rázným způsobem Medynský.