Krásné slunečné počasí doprovázející další mistrovský duel uhlířek si dlouho na hrací ploše neužila M. Suchá, která nuceně střídala již v 10. minutě pro zranění. Otázka, kdo dá první gól, zůstávala skoro celý první poločas bez odpovědi. V domácím dresu mohla být hrdinkou okamžiku M. Bílková, kdy po standardní situaci zahrané K. Šourkovou mířila pouze do náruče hostující golmanky.

Nególově skončila i možnost Z. Vedralové, kdy po přihrávce B. Jirouškové obešla i strážkyni mladoboleslavské svatyně, čímž se ale dostala z ideálního střeleckého úhlu. Hostující celek měl také dvě výraznější možnosti. Nejdříve hráčky Mladé Boleslavi nevyužily možnost přečíslení třech hráček oproti osamocené A. Bedlivé, ve druhém případě vychytala K. Veselá samostatně postupující Havlovou. Ve 37. minutě ovšem ani ona nestačila, když se po individuální akci střelecky prosadila Dostálková – 0:1.

V průběhu druhého poločasu došlo k nucenému střídání i na straně hostujícího celku, kdy místo zraněné Vaňoučkové vyběhla na hrací plochu Šlosrová. A právě tato střídající hráčka se hned dvakrát dostala do zakončení, ovšem K. Veselá byla vždy připravena. Krátce po odehrání hodiny hry se opět prosadila Dostálková a opět po individuálních chybách nebránících uhlířek – 0:2. Možnost, jak se ještě dostat do zápasu a pokusit se o jeho zdramatizování, promarnily domácí hráčky v rozmezí 75. až 78. minuty.

Nejprve individuálně soupeřovou obranou postupovala Z. Vedralová, ale prováhala správný okamžik k zakončení, ani při následném zmatku v pokutovém území se nenašel nikdo, kdo by byl ve správném okamžiku na správném místě. O chvilku později neudržela Sehnalová míč ve své moci po střele K. Šourkové z přímého kopu, ale dorážející G. Fialová mezi tři tyče nezamířila, což nedokázala napravit ani na míč dobíhající M. Bílková. V závěru utkání ještě využila možnost k rychlému brejku do otevřené obrany Havlová – 0:3.

Uhl. Janovice ženy – M. Boleslav 0:3

Branky: 37., 61. Dostálková, 85. Havlová. Poločas: 0:1. Uhl. Janovice: Veselá – Baranovičová, Šourková, Syrovátková, Bedlivá – Fialová, Suchá (10. Němcová), Koudelková (75. Beranová) – Vedralová, Jiroušková – Bílková.

Ostatní výsledky

14. kolo: Pavlíkov – Varnsdorf 0:3, Karlštejn – Teplice B 1:4, Plzeň B – Dubice 4:0, Liteň – Trutnov 1:2, Trstěnice – Karlovy Vary 0:11.