Domácí brankář musel hned ve 3. min čelit samostatnému brejku hostů a protože byl úspěšný skóre se neměnilo. To domácí byli úspěšnější. V 10. minposlal Wasserbauer centr na Křížka, ten si zpracoval míč na prsou a střelou z 25-ti metrů otevřel skóre - 1:0. Ve 28. minpotrestali hosté špatný odkop domácího brankáře a střelou do prázdné branky vyrovnali na 1:1.

Kladno ototčilo skóre v 53. minutě- 1:2. O dvě minuty později poslal Pospíšil přesný pas na Svobodu, tenpo samostatném úniku vyrovnalna 2:2. V 60. minkopali hosté z půlky trestný kop. Vznikl závar, na který domácí obrana nereauguje a tak hosté opět dávají branku a ujímají se vedení -2:3. V 77. min mohl vyrovnat Pospíšil, ale pěkná a pohotová střela končí na tyči hostující branky. Víc již domácí nestihli a tak si hosté odvezli výhru 2:3.

Ml. dorost K. Hora -Kablo Kladno2:3 (1:1)

Branky K. Hory: 10. Křížek , 55. Svoboda.Rozhodčí: Kubečka - Myška, Rynda. K. Hora: Mičo - Štefl (41. Koubek), P. Rezler, Dušek, Jahoda, Pospíšil, Wasserbauer, M. Rezler, Svoboda, Křížek, Marek (41. T. Menšík).

Zdroj:www.spartakh.cz