Ratboř – Zbraslavice 1:2 (1:1)

„Domácí byli snaživí,“ začal s pokorou trenér hostí Zdeněk Knap a pokračoval: „My jsme se chvilkami snažili o profesorský fotbal, ale myslím si, že jsme po celou dobu měli více ze hry. Zejména druhý poločas.“

V prvním poločase padly obě branky z penalt. „U nás fauloval brankář při vyběhnutí. Bylo to sporné,“ upozornil Knap. „Ve čtyřicáté druhé minutě jsme zahrávali do prázdné brány a jejich hráč míč vyrazil rukou, takže penalta a červená.“

„Ve druhé půli jsem nechtěl posilovat útok třemi hráči, ale sehráli jsme to takticky dobře. Domácí jsme k ničemu nepustili. Pak se mi povedlo střídání, protože střídající hráč Hlava zatáhl s Jursíkem a připravil balon pro střídajícího Švejdu, který utkání rozhodl,“ pochlubil se Zdeněk Knap.

Výhrou tak pokračuje dobrá jarní práce Zbraslavic. „Navázali jsme na výborné jaro. Herní projev se mi ještě ale nelíbí. Chybí mi důraz a pohyb při rozehrávce,“ vyjmenoval Knap bolavé paty týmu.

Branky Zbraslavic: M. Veselý (pok. kop), Švejda. Zbraslavice: Potměšil – Jursík, Semerád, Herčík (65. Švejda), Kruliš – Hačka (75. Hlava), M. Veselý, Dobrý, Dubják (46. Rada) – Šindelář, Babák. Trenér Zdeněk Knap.