AFK Kolín - Kutná Hora 0:4 (0:1)

Hosté hned od začátku dávali jasně najevo, že chtějí vyhrát. Již v 5. minutě šel sám na brankáře Fedor, ale jeho střelu gólman chytil. Branky se hosté dočkali v 32. minutě: Poklop z 25 metrů předvedl nádhernou střelu, která se od břevna odrazila do branky - 0:1.

Druhý poločas byl ze strany hostů velmi dobrý. Druhou branku přidal Marek ve 44. minutě. V 56. minutě přidal třetí branku R. Menšík. Skóre uzavřel v 74. minutě po přihrávce R. Menšíka P. Jahoda a uzavřel tak skóre na konečných 0:4.

Miroslav Rumpli (trenér): „Dneska hráli kluci dobře a vyjádřili to i gólově. Velmi dobře také zahráli oba starší žáci Hampl a Šesták, kteří nám dneska pomohli, protože nás bylo málo. Na to, jak těžkou sezonu máme za sebou, si myslím, že konečné páté místo je velmi dobré. Tímto bych chtěl celému týmu poděkovat za celou letošní sezonu.“

Branky Kutné Hory: 32. Poklop, 44. Marek, 56. R. Menšík, 74. Jahoda. Kutná Hora: Veselý - M. Rezler, Hampl, Poklop, P. Rezler, Jahoda, Šesták (50. T. Menšík), R. Menšík, Křížek (64. Koubek), Fedor, Marek. Trenér Miroslav Rumpli.