Kolín - Čáslav 1:0

Domácí vyrukovali na soupeře s důraznou hrou a čáslavskou obranu překonávali přesnými a rychlými kombinacemi. Patřil jim střed hřiště, hosté naopak působili těžkopádně a často kazili. Skóre se měnilo už ve 12. min., kdy obrana Zenitu nedokázala zastavil postup M. Čápa a ten bezmocného Malíka překonal - 1:0. Kolínští mohli zvýšit své vedení ve 23. min.: Puk utekl po pravé straně Veselému, přesnou přihrávkou před bránu vyzval nabíhajícího Štočka, který však ze stoprocentní šance přestřelil. Čáslavští se pokoušeli branku Čižinského ohrožovat zejména ze střední a větší vzdálenosti, navíc nemířili přesně, a tak byl kolínský gólman bez vážnější práce.

Po změně stran se Čáslavští přece jen více snažili zatlačit soupeře, ovšem kromě několika standardních situací a závarů před bránou Hlavatého si nic nepřipravili. Kolínský gólman Hlavatý ještě dvě minuty před koncem předvedl odvážný a účinný zákrok, když vyběhl až na hranici šestnáctky a míč vyboxoval v letu před nabíhajícím Pospíšilem, kterého obloučkem za obranu uvolňoval Strnad.

Branka: 12. M. Čáp. Rozhodčí: Lerch - Zelenda, Drábek. ŽK: Franc (Č). Poločas: 1:0. Diváků: 50. Kolín: Čižinský (46. Hlavatý) - Kalivoda (70. Čapek), Doseděl, Šourek (46. Suchánek), Mach - Kmoch (46. Süsser), Majer, Tlučhoř, Čáp - Kocourek (60. Brusch), Štoček (60. Javorek). Trenér: Stanislav Kocourek. Čáslav I. pol.: Malík - Urban, Skoupý, Franc, Šourek - Veselý, Skopalík, Příhoda, Slezák - J. Schulmeister, Němec. Čáslav II. pol.: Zich - Kotrba, Mil. Zachariáš, Mráz, Mar. Zachariáš - O. Sedláček, Haniak, Dian, Pospíšil - Strnad, D. Kocourek. Trenér: Pavel Medynský.
Příští zápas sehraje Zenit ve středu se Slovanem Liberec.