Fotbalisté Kácova začnou se zimní přípravou v sobotu 4. února. A připravovat se budou třikrát v týdnu. Nouzi o hráče v Kácově rozhodně nemají. „Trénujeme i s béčkem, takže počítáme asi s třiceti hráči do přípravy. A následně do sezony počítám s dvaceti hráči,” uvedl trenér kácovského A týmu Michal Veliký.

Náplň zimní přípravy bude v podstatě klasická. „První dva týdny to bude kondice a síla.

Následně práce s balonem,” nastínil v krátkosti své plány Veliký.

Nováček nejnižší krajské soutěže také absolvuje soustředění. „Ano, na soustředění jedeme. Bude to od 15. do 19. února. Hlavními body budou kondice a utužování kolektivu,” podotkl kouč kácovského týmu.

Přípravná utkání. To je samozřejmě také další téma zimního přípravného drilu. Kácov sehraje tři - Zásmuky, Kondrac, Vrdy. „Zápasy se hrají většinou dopředu a neklade se takový důraz na obranu. Ale je tu možnost vyzkoušet nové věci, jako například hráče, posty nebo systém,” popsal Michal Veliký věci, na které se chce v utkáních zaměřit.

Změny v kádru budou pravděpodobně jen spíše kosmetické. „S největší pravděpodobností skončí Karel Houdek, protože odjíždí pracovat do zahraničí. Příchod žádný neplánujeme, ale snad se do přípravy zapojí dlouhodobí marodi Štěpán Štorch a Tomáš Albrecht,” dodal kácovský trenér Michal Veliký.