Kounice - Čáslav 0:18 (0:11)

Už postavení obou soupeřů v tabulce, kdy domácí okupují poslední příčku a hostující hráčky jsou na opačném pólu, naznačilo, jak by se mělo utkání po celých 90 minut odehrávat, což se také potvrdilo. „Holky jsme před utkáním upozorňovali, že soupeřky se budou snažit zhušťovat prostor před velkým vápnem, nabádali jsme je, aby se snažili hru roztahovat co nejvíce do stran a vytvářely si otevřený prostor ve středu hřiště. Chvíli nám trvalo, než jsme se dostali do tempa, ale pak začal „fotbalový koncert", řekl na úvod trenér hostujících hráček Jindřich Vaněček a pokračoval: „Pochopitelně nelze srovnávat výkon našich holek s výkonem v jiných zápasech, neboť nás soupeř nepřinutil k maximálnímu výkonu, přesto řada akcí byla opravdu fotbalových."

Čáslavské fotbalistky měly utkání plně ve své režii a domácím hráčkám nedovolily prakticky vůbec nic. Hostující hráčky využívaly ke vstřelení branky jak standartních situací, tak oku lahodící akce na jeden dotek, přímou střelu či za zmínku stojící krásný lob Truhlářové z hranice velkého vápna.

StatistikyBranky Čáslavi: 8., 15., 18., 28., 47. a 81. Karafiátová, 21., 23., 35., 44., 67. a 83. Buchtová, 38. a 79. Miláčková, 44. a 50. Veselá, 33. Truhlářová, 60. A. Prchalová. Čáslav: Jelínková - Culková, Veselá, Buřvalová, Kunášková (64. Podhorová) – T. Prchalová, (64. Červinková), A. Prchalová, Truhlářová - Miláčková, Karafiátová, Buchtová. Trenéři Ivo Ducheček a Jindřich Vaněček.