Hned na začátku zápasu mohli Kutnohorští jít do vedení, ale Markovu přihrávku před branku Cimr v gól neproměnil. O chvíli později dostal nabito Semrád, ale jeho střela zpoza vápna skončila jen na břevnu. Gólové radosti se Kutné Hoře dostalo až ve 37. minutě, kdy Nekvinda vysunul za obranu Hradílka, který ranou na zadní tyč otevřel skóre zápasu. V samotném závěru poločasu zvýšil náskok domácích Filipec, když umně zakroutil míč přímo z rohu do branky. Hosté mohli ještě do poločasu snížit, ale chybnou malou domů Semráda nedokázal příbramský Babíček potrestat.

Také po přestávce to byla Kutná Hora, kdo měl otěže zápasu ve svých rukou. O to více, když po faulu na Nekvindu proměnil v 55. minutě pokutový kop Franc. Po hodině hry prošel Filipec po levé straně až do vápna a vyslal centr, na jehož konci byl Marek, ale jeho střela orazítkovala břevno. Konečnou podobu výsledku dali Kutnohorští v 69. minutě, kdy Hradílek dostal míč za obranu a přesným pasem našel před brankou Cimra, který upravil na 4:0.

„Jsme spokojení, čtyři-nula je dobrý výsledek. Na začátku zápasu jsme trochu tápali, ale vzápětí jsme se dostali do hry. Vstřelili jsme celkem pěkné branky, a dokonce jsme dvakrát orazítkovali břevno. Pozitivní je také to, že se do hry dostali všichni náhradníci, kteří třeba delší dobu nehráli,“ řekl k zápasu trenér Kutné Hory Radek Kulhánek a dodal: „Je vidět, že když máme všechny hráče zdravé, tak to jde. Nicméně si uvědomujeme, že nás ještě čeká strašně dlouhá cesta, konkrétně pět náročných kol, která rozhodnou o tom, jak nakonec sezona skončí.“

Kutná Hora – Spartak Příbram 4:0 (37. Hradílek, 44. Filipec, 55. pok. kop Franc, 69. Cimr). Kutná Hora: Malý – Matoušek, Bílek, Franc, Filipec (80. Saulich), Semrád (70. Piskač), Marek (85. Gygal), Wolf (76. Kulhánek), Nekvinda, Hradílek, Cimr (83. Svoboda). Trenér Radek Kulhánek.