Zápas se rozhodoval až ve druhé půli. „Podobný zápas jsem očekával. Pardubice mají mladý a kombinační mančaft, který je silný na míči. Domácí chtěli hrát fotbal, s čímž jsme se vyrovnali. Řekl bych, že byly Pardubice do dvacáté minuty mírně lepší, poté jsme hráli lépe my. Co se týká gólových příležitostí v první půli, tak jsme na tom byli lépe, ale z třech nadějných situací jsme neskórovali, i proto se hrálo bez branek," líčil trenér Kutné Hory Jan Holík.

„Ve druhém poločase jsme byli ze začátku malinko v útlumu," pokračoval trenér hostí: „Po hodině hry dali domácí na jedna-nula po naší chybné rozehrávce. Naštěstí jsme na obdržený gól zareagovali a dokázali jsme výsledek otočit, čehož si nesmírně vážím. Zápas jsme zvládli jak výsledkově, tak i herně. Každopádně duel nebyl jednoduchý. Soupeř byl nesmírně kvalitní i přesto, že hraje na spodu tabulky. Vítězství si velice cením."

O dvě branky se postaral Antoš, třetí pak přidal Křelina. „Musím kluky pochválit. Všechny branky, které jsme dali, padly po pěkných a vypracovaných akcích," dodal Holík.

Pardubice B – Kutná Hora 1:3 (0:0)Branky K. Hory: Antoš 2, Křelina.
Kutná Hora: Stehno – Skokan, Franc, Schwarz, Čapek – Vácha, Nekvinda (80. Hačka), Frejlach, Veselý – Křelina, Antoš. Trenér Jan Holík.