Postupuje tak tým, který v létě vyměnil trenéra (nově tým vede historicky nejlepší hráč klubu Jan Fíček) a posílil o dva ex-ligové borce – brankáře Tomu a obránce Radu.

Do první šance se dostali hosté po závaru v kutnohorském vápně, nakonec ale domácí obránce odkopl míč do bezpečí. Zanedlouho přišla další šance Meteoru, hlavičku si ale pohlídal domácí brankář Malý.

Kutnohorský gólman se musel o chvíli později ohánět znovu, na střelu nakonec sice nedosáhl, míč ovšem naštěstí letěl do tyče, od které se odrazil pryč.

Do dobré šance se poté dostal kutnohorský Wolf, jeho střela ale neměla potřebnou razanci, a skončila v náručí brankáře Tomy.

Krátce po začátku druhého poločasu se opět ukázal Wolf, slibnou střelu opory Sparty však zablokoval obránce Meteoru, od kterého se míč odrazil na rohový kop. Ani střela France se neujala, a tak zahrozili hosté. Nejdříve z přímého kopu, který skončil na tyči. Další šance už Meteoru vyšla na jedničku, hosté rozehráli přímý kop nakrátko, z následné přízemní střely Frantla padla i kvůli teči branka na 0:1.

Kutná Hora už na odpověď sílu a kvalitu nenašla a tak se s MOL Cupem rozloučila v předkole.

Kutná Hora – Meteor Praha 0:1 (0:0). Branka: 70. Frantl. Rozhodčí: Cihlář – Kubec, Kastl.

Kutná Hora: Malý – Exner, Bílek, Franc, Saulich – Nekvinda – Marek, Wolf, Šindelář – Kulhánek (75. Kolůvek) – Cimr (70. Piskač). Trenér Radek Kulhánek.