„Dostali jsme laciný gól z autového vhazování už v sedmé minutě. Prohráli jsme souboj na přední tyči a tečovaný míč nám zapadl do brány. Za první poločas byl soupeř nebezpečný směrem dopředu, vytvářel si šance," řekl k první půli trenér Kutné Hory Jan Holík.

Po přestávce se Kutná Hora zlepšila. „Druhý poločas se hrál celý v dešti a naše mužstvo musím povzbudit. Od nás byl druhý poločas daleko lepší a bojovnější. Připravili jsme si i gólové příležitosti, ale nespadlo to tam. Věřím, že když příští týden budeme pokračovat ve výkonu z druhé půle, tak uspějeme," narážel Holík na důležité utkání o záchranu doma s Ústím nad Orlicí: „Půjde o klíčové utkání celé sezony. Věřím, že to doma urveme a konečně vyhrajeme. Stále máme problém se vstřelením branky."

Letohrad – Kutná Hora 1:0 (1:0)Branka: 7. Čada. Rozhodčí: Haleš - Novotný, Stieber. ŽK: P. Štěpán, Černík - Franc. Diváci: 150.

Letohrad: Ehrenberger - Černohorský (58. Kail), Vaniš, Čada (88. Lorenc), Linhart, Tichý, Kabourek (63. Černík), Krystl, P. Štěpán, J. Štěpán, Šponar. Trenér František Dvořák.

Kutná Hora: Ptáček - Mandutz, Skokan, Franc, Urban - Vácha (81. Pago), Regner, Maxa, Šesták - Antoš (73. Nekvinda), Schwarz. Trenér Jan Holík.