Kutná Hora se trápí v koncovce. V Letohradě rozhodl brzký gól

Letohrad – Kutnohorští fotbalisté prohráli druhé divizní utkání v řadě. V sobotním střetnutí padli na hřišti Letohradu po výsledku 1:0.

30.5.2016

Divize C: Kutná Hora - Semily 5:2, 15. května 2016.Foto: Deník/ Michal Pavlík

„Dostali jsme laciný gól z autového vhazování už v sedmé minutě. Prohráli jsme souboj na přední tyči a tečovaný míč nám zapadl do brány. Za první poločas byl soupeř nebezpečný směrem dopředu, vytvářel si šance," řekl k první půli trenér Kutné Hory Jan Holík.

Po přestávce se Kutná Hora zlepšila. „Druhý poločas se hrál celý v dešti a naše mužstvo musím povzbudit. Od nás byl druhý poločas daleko lepší a bojovnější. Připravili jsme si i gólové příležitosti, ale nespadlo to tam. Věřím, že když příští týden budeme pokračovat ve výkonu z druhé půle, tak uspějeme," narážel Holík na důležité utkání o záchranu doma s Ústím nad Orlicí: „Půjde o klíčové utkání celé sezony. Věřím, že to doma urveme a konečně vyhrajeme. Stále máme problém se vstřelením branky."

Letohrad – Kutná Hora 1:0 (1:0)Branka: 7. Čada. Rozhodčí: Haleš - Novotný, Stieber. ŽK: P. Štěpán, Černík - Franc. Diváci: 150.

Letohrad: Ehrenberger - Černohorský (58. Kail), Vaniš, Čada (88. Lorenc), Linhart, Tichý, Kabourek (63. Černík), Krystl, P. Štěpán, J. Štěpán, Šponar. Trenér František Dvořák.

Kutná Hora: Ptáček - Mandutz, Skokan, Franc, Urban - Vácha (81. Pago), Regner, Maxa, Šesták - Antoš (73. Nekvinda), Schwarz. Trenér Jan Holík.

30.5.2016 VSTUP DO DISKUSE
František Hakl s trofejí pro mistry světa v malém fotbale, kterou s českou reprezentací vybojoval v Tunisku.

Zlatý šampion Hakl věří, že vítěznou atmosféru přenese i do Benátek

Krajský úřad Středočeského kraje v Praze.

Krize krajské koalice dospěla na ostří nože. Silná slova mohou vystřídat činy

Odstartoval první ročník festivalu Start Fest

Kutná Hora /FOTOGALERIE/ - Žádný začátek není snadný a v umění toto tvrzení platí dvojnásob, právě z toho důvodu vznikl festival Start Fest. Ten si, jak už je z názvu patrné, klade za cíl pomoci mladým umělcům odstartovat jejich kariéru. V Kutné Hoře se festival Start Fest konal poprvé v pátek 14. října v kutnohorském Planet Music clubu. Publiku se představilo několik kapel a svou tvorbu na společné výstavě odprezentovali také mladí fotografové.

Děti z mateřských škol se setkaly v Březové u Kutné Hory

Březová /FOTOGALERIE/ - Společné setkání dětí, rodičů i organizátorů projektu Putovní olympiády mateřských škol se uskutečnilo v sobotu 14. října v krásném prostředí zábavného parku Heroland, v Březové u Kutné Hory při příležitosti ukončení pátého ročníku projektu spolupráce, který realizuje MAS Lípa pro venkov společně s partnerskou MAS Zálabí.

Kutnohorští policisté hledají muže z kamerového záznamu

Kutná Hora - Kutnohorští policisté pátrají po totožnosti muže z kamerového záznamu v Kutné Hoře. "Osoba na fotografii z kamerového záznamu může poskytnout informace k případu podvodného jednání, ke kterému došlo v uplynulých dnech v Kutné Hoře. Svým svědectvím může přispět k dopadení pachatele, či objasnění tohoto případu," uvedla policejní mluvčí Vendulka Marečková.

Děti navštívily policejní oddělení v Uhlířských Janovicích

Uhlířské Janovice /FOTOGALERIE/ - Děti ze Základní školy Uhlířské Janovice navštívili v říjnu letošního roku v dopoledních hodinách místní Obvodní oddělení Policie ČR.