„První poločas jsme hráli opravdu dobře, soupeře jsme do ničeho nepustili a Kozel dal gól na 0:1. Z kraje druhého poločasu na nás soupeř trochu vylezl a měli jsme s tím chvíli problémy, ale do žádných větších šancí se nedostal. Místo toho sám inkasoval, když druhým gólem zvýšil Kozel na 0:2. Domácí pak už odpadli, rezignovali. Třetí gól přidal v závěru Luňáček z brejku. Dá se říci, že Rožďalovice si za celý zápas nevytvořily vážnější šanci,“ shrnul průběh zápasu Radim Truksa, kutnohorský trenér.

Do střední zálohy jste nastoupil od začátku utkání. Co bylo přesným důvodem? „Jakub Vančurů dostal v minulém zápase červenou, takže dnešní zápas nemohl hrát. Na lavičce jsme měli pouze dva obránce a Hačku, který hrál včera (sobota, pozn. red.) většinu zápasu za béčko, takže z tohoto důvodu jsem se postavil sám,“ vysvětlil své nasazení do záložní řady Truksa.

Rožďalovice – K. Hora 0:3 (0:1)

Branky:Kozel 2,Luňáček. K. Hora: Vavřina - Rathauz, M. Šváb, Doležal, Skokan - T. Šváb, P. Růžička, R. Truksa (75. Linhart), Kozel(86. Hačka) - Luňáček, Kureš(86. M. Tomíšek).