FK Čáslav – Baník Sokolov 0:2 (0:1)

První vážnější šance zápasu hned skončil gólem. V 9. minutě si došel ke střele Vaněček, jeho tvrdou ránu vyrazil Ducheček k Hanzlíkovi, který připravil gólovou přihrávku před odkrytou bránu pro Čadu – 0:1. Čáslavské hře chyběl nápad. Gesta stoperů při rozehrávce byla výmluvná – „nemám komu“. Ve 21. minutě se ale domácí tribuny ošily vzrušením, když z trestného kopu nastřelil spojnici tyčí sokolovské brány Rakovan.

Ve 27. minutě se protáhl do vápna hostí Voltr, ale jeho přihrávku před bránu zblokoval na roh Čada. Čáslav se pomalu dostávala do hry, ale pořád chybělo domácím fanouškům hodně ke spokojenosti. Ty se nejvíce zlobili při přihrávkách až „domů“.

Ve 40. minutě se zranil čáslavský Džafič, který po souboji s Dřížďalem reklamoval bolesti ramene. A trenér Čáslavi Abrhám nejenže vystřídal zraněného, ale ve 41. minutě stáhl ze hry i Karala. Vzápětí měli velkou šanci domácí, když po souboji Bučka s Kaňákem uklízel balon do odkryté brány Fikejz, ale sokolovský brankář ještě na poslední chvíli balon vyrazil.

Do druhé půle vstoupil nebezpečně Sokolov. Mlika zatáhl balon, našel ve vápně Vaněčka, ale ten svou krkolomnou střelou Duchečka neohrozil. V 56. minutě se vydal na výlet z pravého obránce Dřížďal. Jeho střelu z vápna vytěsnil Ducheček na tyč. V 63. minutě o sobě dala opět vědět Čáslav, když Voltrova tvrdá rána jen o metr minula Bučkovu bránu.

V 83. minutě bylo rozhodnuto. K sokolovskému Mlikovi se odrazil rohový kop a hostující útočník propálil vše, co mu stálo v cestě.

Branky: 9. Čada, 83. Mlika. Rozhodčí: Ochotnický – Filípek, Zeman. ŽK: Rakovan, Hečko, Jukl, Špidlen (vš. CAS). Diváci: 803.

Čáslav: Ducheček – Hečko, Němeček, Šisler, Kunášek - Špidlen, Karal (41. Jukl), Rakovan – Voltr, Fikejz (84. Timm), Džafič (42. Kaňák). Trenér Oldřich Abrhám. Sokolov: Buček – Dřížďal, Dvorník, Hájovský, Hanzlík – Glaser (79. Benda), Šindelář, Vrtělka, Vaněček – Mlika (90. Geňo), Čada (88. Kura). Trenér Radoslav Látal.