Za starší dorostence se dvakrát trefil Zeman a po jedné brance přidali Papoušek a Nekola. Hosté se trefili za stavu 3:0 pro domácí. „Vzhledem k výsledkům z vyšších soutěží by dnešní výhra měla znamenat záchranu v krajském přeboru a za to jsem moc rád, i když nám na začátku jarní sezóny asi nikdo nevěřil,“ řekl pro server spartakh.cz trenér Bohuslav Šváb.

Mladší dorostence vyhráli nad Novo Kladno pohodlně 2:0. Obě branky zaznamenal Fedor. Tým tak zůstává na páté pozici v krajském přeboru. „Jsem spokojený s výhrou, ale ve hře bylo moc nepřesností. Přesto klukům děkuji, že i když se nedaří herně, dokážou zápas zvládnout a vyhrát,“ řekl pro klubový server trenér sparťanů Miroslav Rumpli.

Starší dorost Kutné Hory: Rohlíček (76. Dastych) – Bareš, Kraus, Nedvěd (81. Poklop), Koubek, Fuksa (81. Pospíšil), Fedor (76. Křížek), Papoušek, Nekola, Výborný, Zeman. Trenér Bohuslav Šváb.

Mladší dorost Kutné Hory: Míčo – Poklop, Wasserbauer (70. Koubek), P. Rezler (40. Štefl), T. Menšík, Jahoda, Pospíšil, M. Rezler, Marek (40. R. Menšík), Křížek, Fedor. Trenér Miroslav Rumpli.