Kutnohorští odčinili porážku z derby

Benátky n. J. – Fotbalisté Kutné Hory rozehráli 10. kolo krajského přeboru netradičně vsobotu dopoledne na půdě Benátek nad Jizerou, odkud si odvezli tři body za výhru 5:3.

9.10.2010

9. kolo krajského přeboru: Kutná Hora - Čáslav B, 3. října 2010.Foto: Deník/Michal Pavlík

Benátky n. J. – Kutná Hora 3:5 (0:3)

„Utkání hodnotím hlavně jako vítězné, za což jsem po minulém týdnu rád. Dostali jsme se v tabulce pravdy zpět na nulu, což je náš cíl,“ popsal své první pocity po zápase trenér hostí Radim Truksa.

Kutné Hoře vyšel náramně první poločas. Vyhrála ho 3:0. „Co se týče samotného zápasu, tak první poločas jsem byl maximálně spokojený. Po třech gólech jsme ještě měli nějaké nedotažené akce. Soupeř neměl nic,“ uvedl Truksa.

„Ve druhém poločase nám dal soupeř bohužel poměrně brzy gól na tři jedna a v tu chvíli ožil. Naštěstí jsme zanedlouho poté vstřelili branku na čtyři jedna, což rozhodlo. Benátky už pak neměly sílu na to, aby nás dotáhly,“ oddychl si spokojený trenér Kutné Hory.

Branky Kutné Hory: J. Vančura 3, Kozel, Růžička (pok. kop). Rozhodčí: Mrázek. Kutná Hora: Stoupa – Skokan, Doležal, Klička, Linhart – M. Šváb – Černohlávek (66. Filipec), Růžička, J. Vančura, Kozel (88. Voj. Vančura) – Luňáček (79. Auer). Trenér Radim Truksa.

9.10.2010 VSTUP DO DISKUSE
Kavárnička se konala v hotelu Zlatá stoupa

KRÁTCE: Chystá se další kavárnička

Fotbalový mistrovský turnaj mladších přípravek v Čáslavi: Sokol Potěhy - FK Čáslav C 9:5.
55

Okresní fotbalové výsledky mládeže

Hostem on-line rozhovoru bude Jan Třískala

Kutná Hora - Na otázky čtenářů Kutnohorského deníku bude ve středu od 18 hodin odpovídat online předseda sportovní komise města Kutná Hora a trenér florbalového A týmu FBC Kutná Hora Jan Třískala.

Rathův požadavek na odškodnění za pouta se vrací k obvodnímu soudu

Střední Čechy – Ucházet se o 30tisícové odškodnění má dál šanci někdejší hejtman Středočeského kraje David Rath, který před čtyřmi roky stanul před Krajským soudem v Praze jako jeden z účastníků procesu v kauze údajných korupčních manipulací se stavebními a zdravotnickými zakázkami kraje.

NAŠI PRVŇÁCI: Představujeme školáky ze Základní školy Zruč nad Sázavou

Kutnohorsko - Představujeme vám prvňáky ze dvou tříd ze Základní školy Zruč nad Sázavou.