VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Fotbal, jarní los divize, skupina A

Střední Čechy - Jarní los divize, skupina A, sezona 2009/2010.

12.3.2010
SDÍLEJ:

Ilustrační foto.Foto: Deník/Pavel Slavíček

16. kolo – 14. března v 14:30
FK Kunice – Malše Roudné (SO), Strakonice – FK Hořovicko (SO 10:15), SK Benešov – Třeboň, Doubravka – Tachov (SO), Bohemians 1905 B – Sj. Řevnice (SO 10:15), Domažlice – Tábor (SO), Dukla Praha B – 1. FK Příbram B (SO 10:15), Marila Votice – Meteor Praha (SO).

17. kolo – 21. března v 15:00
Votice – Kunice (SO), Meteor Praha – Dukla B (10:15), Příbram B – Domažlice (10:15), Tábor – Bohemians 1905 B (SO 10:30), Řevnice – Doubravka (SO), Tachov – Benešov (SO), Třeboň – Strakonice (10:30), Hořovicko – Malše Roudné (SO).

18. kolo – 28. března v 15:00
Kunice – Hořovicko (SO), Malše Roudné – Třeboň (SO), Strakonice – Tachov (SO 10:15), Benešov – Řevnice, Doubravka – Tábor (SO), Bohemians B – Příbram B (SO), Domažlice – Meteor Praha (SO), Dukla Praha B – Votice (SO 10:15).

19. kolo – 4. dubna v 16:30
Dukla Praha B – Kunice (SO 10:15), Votice – Domažlice (SO), Meteor Praha – Bohemians 1905 B (10:15), Příbram B – Doubravka (SO 10:15), Tábor – Benešov (SO 10:30), Řevnice – Strakonice (SO), Tachov – Malše Roudné (SO), Třeboň – Hořovicko (10:30).

20. kolo – 11. dubna v 16:30
Kunice – Třeboň (SO), Hořovicko – Tachov (SO), Malše Roudné – Řevnice (SO), Strakonice – Tábor (SO 10:15), Benešov – Příbram B, Doubravka – Meteor Praha (SO), Bohemians 1905 B – Votice (SO 10:15), Domažlice – Dukla Praha B (SO).

21. kolo – 18. dubna v 17:00
Domažlice – Kunice (SO), Dukla Praha B – Bohemians 1905 B (SO 10:15), Votice – Doubravka (SO), Meteor Praha – Benešov (10:15), Příbram B – Strakonice (SO 10:15), Tábor – Malše Roudné (SO 10:30), Řevnice – Hořovicko (SO), Tachov – Třeboň (SO).

22. kolo – 25. dubna v 17:00
Kunice – Tachov (SO), Třeboň – Řevnice (10:30), Hořovicko – Tábor (SO), Malše Roudné – Příbram B (SO), Strakonice – Meteor Praha (SO 10:15), Benešov – Votice, Doubravka – Dukla Praha B (SO), Bohemians 1905 B – Domažlice (10:15).

23. kolo – 2. května v 17:00
Bohemians 1905 B – Kunice (SO 10:15), Domažlice – Doubravka (SO), Dukla Praha B – Benešov (SO 10:15), Votice – Strakonice (SO), Meteor Praha – Roudné (10:15), Příbram B – Hořovicko (SO 10:15), Tábor – Třeboň (SO 10:30), Řevnice – Tachov (SO).

24. kolo – 9. května v 17:00
Kunice – Řevnice (SO), Tachov – Tábor (SO), Třeboň – Příbram B (10:30), Hořovicko – Meteor Praha (SO), Malše Roudné – Votice (SO), Strakonice – Dukla Praha B (SO 10:15), Benešov – Domažlice, Doubravka – Bohemians B (SO).

25. kolo – 16. května v 17:00
Doubravka – Kunice (SO), Bohemians 1905 B – Benešov (SO 10:15), Domažlice – Strakonice (14:00), Dukla Praha B – Roudné (SO 10:15), Votice – Hořovicko (SO), Meteor Praha – Třeboň (10:15), Příbram B – Tachov (10:15), Tábor – Řevnice (SO 10:30).

26. kolo – 23. května v 17:00
Kunice – Tábor (SO), Řevnice – Příbram B (SO), Tachov – Meteor Praha (SO), Třeboň – Votice (10:30), Hořovicko – Dukla Praha B (SO), Malše Roudné – Domažlice (SO), Strakonice – Bohemians 1905 B (SO 10:15), Benešov – Doubravka.

27. kolo – 30. května v 17:00
Benešov – Kunice, Doubravka – Strakonice (SO), Bohemians B – Malše Roudné (SO 10:15), Domažlice – Hořovicko (SO), Dukla Praha B – Třeboň (10:15), Votice – Tachov (SO), Meteor Praha – Řevnice (10:15), Příbram B – Tábor (SO 10:15).

28. kolo – 6. června v 17:00
Kunice – Příbram B (SO), Tábor – Meteor Praha (SO 10:30), Řevnice – Votice (SO), Tachov – Dukla Praha B (SO), Třeboň – Domažlice (10:30), Hořovicko – Bohemians B (SO), Roudné – Doubravka (SO), Strakonice – Benešov (SO 10:15).

29. kolo – 13. června v 17:00
Strakonice – Kunice (SO 10:15), Benešov – Malše Roudné, Doubravka – Hořovicko (SO), Bohemians 1905 B – Třeboň (SO 10:15), Domažlice – Tachov (SO), Dukla Praha B – Řevnice (SO 10:15), Votice – Tábor (SO), Meteor Praha – Příbram B (10:15).

30. kolo – 20. června v 17:00
Kunice – Meteor Praha (SO), Příbram B – Votice (SO 10:15), Tábor – Dukla Praha B (SO 10:30), Řevnice – Domažlice (SO), Tachov – Bohemians 1905 B (SO), Třeboň – Doubravka (10:30), Hořovicko – Benešov (SO), Malše Roudné – Strakonice (SO).

Autor: Vlastimil Dudáček

12.3.2010 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Fanoučci Tolkienova fantastického světa se sešli v údolí říčky Rokytné poblíž Rozkoše na Jevišovicku.

Hobiti ze středních Čech si o sobě přečtou na internetu

Vánočně vyzdobená rozhledna na Kaňku.

Vyběhněte si na Štědrý den ke kaňkovské rozhledně

Florbalisté FBC Kutná Hora získali ze dvou domácích duelů dva body

Zruč nad Sázavou - Poslední dva zápasy v tomto roce měli na programu hráči mužského A-týmu FBC Kutná Hora. Florbalisté ve Zruči nad Sázavou v sobotu přivítali Královské Vinohrady B a v neděli pak rezervu pražských Bohemians.

Policisté hledají muže a ženu z kamerového záznamu

Kutná Hora - Hledaný muž a hledaná žena by mohli poskytnout informace k případu krádeže parfémů, ke které došlo v jedné kutnohorské drogerii v pondělí 11. prosince 2017 v 8.30 hodin.

Atletický oddíl SKP Olympia Kutná Hora uspořádal vánoční závody

Veletov /FOTOGALERIE/ - V sobotu 16. prosince 2017 uspořádal atletický oddíl SKP Olympia Kutná Hora pro děti ze své tréninkové skupiny mini přípravky vánoční závody ve Veletově. 

KRÁTCE: Začne hlavní plesová sezona

Kutnohorsko - Přečtěte si krátké zprávy z Kutnohorska. 

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT