Zápasový program Sparty Kutná Hora o víkendu 17. - 18. června

sobota

DOMÁCÍ UTKÁNÍ NA LORECKÉM STADIONU

17:00 hod utkání A týmu mužů Sparta Kutná Hora - MFK Dobříš

Postavení v tabulce

Kutná Hora 13. místo 35 bodů
Dobříš 10. místo 40 bodů

Předzápasová glosa Marka Wolfa: Po dlouhých jedenácti letech nastal den, kdy hraju svůj poslední zápas za Spartu Kutná Hora. Za tu dobu se tu vyměnila spousta hráčů, trenérů, funkcionářů i lidí okolo. Částečně se zrekonstruoval stadion, na kterém jsem toho zažil opravdu hodně. Spoustu výher, radosti, urputných bitev, ale i hodně vzteku, zklamání i ztrát.. Poznal jsem tu spoustu skvělých lidí a vlastně jim všem patří velký dík za to, že jsem tu mohl být, ať už se dělo cokoli. Jak už to ovšem v životě bývá, všechno jednou končí a v sobotu nastane ten čas, kdy své číslo 13 posílám dál. Budu rád, když se společně budeme v Lorci loučit vítězstvím a všem děkuji za podporu. 

VENKOVNÍ UTKÁNÍ

10:00 hod utkání starších žáků Sporting Mladá Boleslav - Sparta Kutná Hora

Postavení v tabulce

Kutná Hora 1. místo 61 bodů
Mladá Boleslav  4. místo 48 bodů

Předzápasová glosa trenéra Tomáše Bohatého: 109 tréninkových jednotek, 16 přátelských a 24 mistrovských zápasů a je tu konec sezony. Náročný, ale velmi inspirující, úspěšný a skvělý čas strávený s partou kluků, kteří dokázali, že jsou nejlepší. Zaslouženě vyhráli soutěž a postupují dál. Nic na tom už nemůže změnit poslední zápas se Sportingem. V Boleslavi však chceme vyhrát a jarní část tak zakončit bez ztráty jediného bodu. Pro kluky ročníku 2008 to bude poslední zápas v žákovské kategorii, tak doufáme, že si to řádně užijí.

11:45 hod utkání mladších žáků Sporting Mladá Boleslav - Sparta Kutná Hora

Postavení v tabulce

Kutná Hora 3. místo 50 bodů
Mladá Boleslav 1. místo 60 bodů

Předzápasová glosa trenéra Miroslava Šáleného: Na závěr sezony s prvním týmem tabulky. Zvládnou zápas vítězně by bylo super tečkou za sezonou.

neděle

DOMÁCÍ UTKÁNÍ NA LORECKÉM STADIONU

09:30 hod utkání staršího dorostu Sparta Kutná Hora - Viktorie Velký Osek

Postavení v tabulce

Kutná Hora 13. místo 34 bodů
Velkém Osek 14. místo 33 bodů

Předzápasová glosa trenéra Dominika Lengála: Poslední zápas sezony a je to boj o všechno. Jedno z nejtěžších utkání sezony je tu, derby s Velkým Osekem. Přijďte nás prosím podpořit v tomto veledůležitém zápase.

11:45 hod utkání mladšího dorostu Sparta Kutná Hora - Viktorie Velký Osek

Postavení v tabulce

Kutná Hora 11. místo 28 bodů
Velký Osek 11. místo 28 bodů

Předzápasová glosa trenéra Josefa Holuba: Hrajeme doma, hrajeme o umístění. Poslední utkání v sezoně proti nedalekému Velkému Oseku chceme zvládnout vítězně.