„Příprava se prakticky nedá hodnotit, protože skoro žádná neprobíhala. Na tréninky se moc nechodilo a odehráli jsme jen tři přátelská utkání. V Ratboři jsme vyhráli tři-dva, na turnaji v Malešově jsme prohráli s Kutnou Horou B jedna-dva a porazili jsme čtyři-nula Malešov," shrnul výsledky Sedlce v přípravě trenér Luboš Votava. V poháru pak Viktoria vyřadila Nepoměřice, s nimiž v poločase prohrávala 1:3, ale nakonec zápas otočila a zvítězila 5:3.

Do týmu se vrátili marodi. „Mužstvo zůstalo ve stejném složení, v jakém jsme končili sezonu. Navíc se nám uzdravili dlouhodobě zranění hráči, konkrétně Zdychynec, Kožnar a Vavřina. S nimi budeme moci v nové sezoně počítat," uvedl Votava a prozradil, jaké ambice si klade do ročníku 2015/2016: „Minulou sezonu jsme zakončili na druhém místě, takže je logické, že i letos se chceme pohybovat v horních patrech tabulky. Samozřejmě to bude hodně těžké, protože okresní přebor je vyrovnaný."

Trenér Sedlce vyloženého favorita nevidí: „Myslím si, že nějakého velkého favorita soutěž nemá. Viděl bych to tak, že v okrese je pět, šest týmů, které mohou pomýšlet na první místo. Bude hodně záležet na tom, jak se týmy budou scházet, jak se jim budou vyhýbat zranění, ale vyloženého favorita nevidím."

Adam Procházka