Paběnice – Malešov 3:4 (1:3)

První poločas se skvěle povedl malešovskému Menšíkovi, který dal hattrick a jeho tým tak vedl 3:1. Po přestávce však domácí srovnali, ale poslední slovo měli opět hosté.

„U nás záleží, jak se sejdeme," pokrčil rameny vedoucí paběnického mužstva Josef Říha a pokračoval: „Navíc jsme měli zraněného brankáře. Hosté byli lepší, hráli spíše na brejky, z nichž dal Menšík tři góly. Pak jsme se vzchopili, dokázali jsme srovnat, ale nakonec jsme dostali čtvrtou branku, když jsme špatně odvrátili balon."

„Úroveň odpovídala tomu, že nám chybělo sedm lidí," upozornil hostující trenér Jiří Škramovský. „Chvílemi to bylo z obou stran takové rekreační. Mohli jsme rozhodnout za stavu 3:1, nestalo se a domácí jsme posadili na koně. Paběnice srovnaly na 3:3 a my jsme pak naštěstí dali ještě jeden gól," oddychl si trenér.

Malešov by chtěl opět do finále. „Doufám, že na jaře nás potká pohár v lepší formě než teď na podzim. Chtěli bychom se znovu dostat do finále. Dvakrát jsme pohár vyhráli, proč se nedostat potřetí do finále?" odpověděl otázkou Škramovský.

Statistiky

Branky: 22. J. Šrámek, 54. T. Lupínek, 77. Kozel – 15., 25. a 30. Menšík, 80. Poklop. Rozhodčí: Kučera. ŽK: 1/4. Diváci: 20. Paběnice: Kunášek – Sochr, Kolář, J. Šrámek, O. Votava – Petrásek, L. Lupínek, T. Lupínek, P. Mužátko – Zikmunda, M. Votava. Střídal: Kozel. Trenér Miloslav Oliva. Malešov: Táborský – Krásenský, Barenčík, Magat, Poklop – Nekola, Železný, D. Klečák, Horyna – Menšík, Kalfiřt. Střídali: Mrňák, Joska, Balán. Trenér Jiří Škramovský.

Další program čtvrtfinále OFS najdete zde.