Malín – Paběnice, ukončeno ve 12. minutě

Měl to být poklidný zápas dvou soupeřů z popředí tabulky, jenže nakonec se změnil v drama a ve 12. minutě byl předčasně ukončen pro vážné zranění paběnického útočníka Martina Svobody.

„Došlo k souboji Petra Střemchy s Martinem Svobodou. Nesrazili se vůbec hlavami, rozhodčí nic nepískal. Sám Střemcha mi říkal, že došlo maximálně ke kontaktu jeho ramene mezi lopatkami," popisoval celý moment domácí trenér Tomáš Vojtíšek, „Najednou ale Svoboda upadl a zůstal ležet. Vůbec o sobě nevěděl, měl oči v sloup a byl hodně vláčný. Zřejmě se jedná o silný otřes mozku."

To zmínil i ošetřující Milan Novotný, který se o Svobodu staral do příjezdu záchranky. Oba týmy už neměly chuť hrát a předčasně se domluvily na sehrání zápasu 31. května od 18 hodin.

Čerstvé informace měl druhý den paběnický Josef Říha: „V neděli jsme si dopisovali. Martin musí podstoupit několik vyšetření včetně CT, aby se zjistila přesná příčina jeho zranění. Dosud nikdo neví, kdy ho pustí z nemocnice. Má nařízený absolutní klid." Brzké uzdravení přeje i redakce Kutnohorského deníku!