„Vstoupili jsme do utkání hodně špatně. Rychle jsme prohrávali nula-jedna, pak jsme si dali vlastní gól a bylo to nula-dva. Do konce první půle se nám povedlo snížit, když skóroval Špičák. Zkraje druhé půle viděl Mlynka červenou kartu, což nás možná trochu probudilo, protože jsme chvíli na to vyrovnali střelou z dálky na dva-dva. Střelce byl Bilinkiewicz. Pak ale přišla chyba v naší obraně a soupeř šel znovu do vedení. Nakonec se nám podařilo vyrovnat v závěru, když Špičák proměnil penaltu," popsal vývoj zápasu trenér Čáslavi B Jiří Antoš.

Čáslavští neprožili dobrý zápas. „Utkání je pro mě velkým zklamáním a myslím si, že bychom se měli divákům, kteří přišli, omluvit a stydět se sami před sebou za nedostatečný přístup a výkon v utkání," uznal trenér béčka Čáslavi Jiří Antoš.

Čáslav B – Liblice 3:4 pk (1:2 – 1:3)Branky: 43. a 79. pok. kop Špičák, 58. Bilinkiewicz - 39. vlastní (Richard), 6. a 71. Hrstka. Rozhodčí: Čechmánek - Vyhnal, Stránský. ŽK: Bilinkiewicz, Mlynka, Vašíček - Vlk, Sobotka, Nouzák, Pačes, Dušek, Nekolný. ČK: 57. Mlynka. Diváků: 80. Čáslav B: Kovařík - R. Zoufalý, Richard, Váňa, Martinek - Mlynka, Vajgl (77. Vašíček), Kratochvíl (46. Ronovský), Lebduška (46. Havránek) - Špičák, Bilinkiewicz. Trenér Jiří Antoš. Liblice: Hanuš - Vlk, Šmejkal, Sobotka, Nouzák, Pačes, Dušek, Nekolný, Pop, Hrstka, Brtník. Trenér Petr Samek.

Adam Procházka