„Podle mě se hrálo vyrovnané utkání. Bylo to hodně vyhecované. Nové Dvory to, jako nováček, neunesly psychicky. Soupeř si hodně stěžoval na rozhodčího a byl rozhádaný. My jsme se nerozčilovali," tvrdil brankář Sedlec Michal Jon a pohovořil k utkání: „Myslím si, že šlo o remízový zápas. Nové Dvory měly nebezpečné standardky, přeci jen mají v kádru dobré fotbalisty, jako je Lukáš Zelený nebo Michal Rejthárek. Bareš je výborný hlavičkář. Ve standardkách byli zkrátka hosté lepší."

V zápase Jon svůj tým podržel: „Měl jsem tam dva těžší zákroky. Lukáš Zelený střílel přes zeď a já míč vyrazil na roh. Pak opět po standardní situaci hlavičkoval z bezprostřední blízkosti Bareš a rukou jsem reflexivně vyrazil balon nad břevno. To byly pro mě nejdůležitější zákroky."

V zápase došlo i po bezbrankových devadesáti minutách na penalty. „Chytil jsem penaltu Kubovi Pátkovi a jednomu mladíkovi. Pokaždé, když nám teklo do bot a Nové Dvory měly potvrdit výhru, tak jsem desítku chytil. Vše rozhodla poslední penalta Zeleného, který trefil břevno," usmál se Jon.

Podle brankáře kola by letos Viktoria měla hrát vršek tabulky a odčinit tak propadák z loňska. „Po letní přípravě, kdy to vzal do ruky Míra Kořínek, mají kluci naběháno. Nyní se dolaďuje práce s míčem. Osa týmu je zkušená, takže si myslím, že budeme hrát nahoře," uzavřel Michal Jon.