„Věděli jsme, že Trutnov je na domácím hřišti hodně dobrý směrem do ofenzívy. Myslím si, že se nám to v prvním poločase dařilo eliminovat. Do šancí jsme domácí moc nepouštěli. Z naší strany jsme odehráli dobré utkání na to, že jsme hráli venku. Zahráli jsme si, kombinovali jsme a Trutnov jsme nepouštěli do tlaku," těšilo suchdolského trenéra Radima Truksu.

Po hodině hry však přišel výpadek. „Vydrželo nám to do šedesáté čtvrté minuty, kdy jsme poprvé inkasovali z penalty. Po špatné rozehrávce šli domácí do otevřené obrany a vše skončilo penaltovým zákrokem," uznal Truksa a popsal druhý gól v suchdolské síti: „Poté mě mrzí druhá inkasovaná branka, kdy jsme za vápnem nechali otočit hráče a ten to krásně trefil do šibenice."

Suchdol se nevzdal a střídající Kubík dvěma trefami vyrovnal. „Přeskupili jsme a prostřídali sestavu. Posledních dvacet minut jsme si šli jednoznačně zatím, že buď dostaneme třetí gól z brejku, nebo vyrovnáme. Jirka Kubík se dokázal dvakrát prosadit," těšilo Truksu. Ten však měl nervy až do závěrečného hvizdu. V nastaveném čase totiž jeho tým čelil penaltě. „Nepochopím naší nevyzrálost, když jsme v devadesáté druhé minutě udělali druhou penaltu, ale Michal Kubát ji chytil. Tím pádem nám výrazně pomohl k jednomu bodu. Mrzí mě, že jsme na penalty neuspěli. Bral bych to jako vítězství. Po průběhu zápasu musíme být rádi i za bod."

Trutnov – Suchdol 3:2 pk (0:0 – 6:5)Branky: 64. Holubec, 72. Tauchman – 81. a 89. Kubík. Rozhodčí: Řeháček – Poživil, Martínek. ŽK: Bodlák, Černohlávek, Vančura (vš. S). Diváci: 280.

Trutnov: Šťastný – Horák (46. Křižovič), Holubec, Makovský, Kovář – Landyš, Kamitz (10. Tobiáš), Čech, Tauchman – Kejzlar (80. Mařas), Holubec. Trenér Miloš Dvořák.

Suchdol: Kubát – Nosek (56. Hannich), Svoboda (80. Růžička), Biško, Bodlák – Černohlávek (68. Plot) – Bareš, Michálek, Vančura, Jirků (74. Dastych) – Kacafírek (77. Kubík). Trenér Radim Truksa.