Fotbalisté Zvole šli do vedení v 15. minutě, když obrana Uhlířských Janovic nepohlídala při rohovém kopu Tolara, který otevřel gólový účet zápasu. Také uhlíři udeřili po rohovém kopu, když se míč dostal na hranici velkého vápna k Denisi Kulhánkovi, který se trefil přesně pod břevno a vyrovnal na 1:1. Rozhodující moment přišel v 90. minutě, když Vyhnánek našel v pokutovém území hlavu Velikého, který z bezprostřední blízkosti poslal míč do sítě a rozhodl o výhře Uhlířských Janovic.

„Zvítězili jsme díky gólu v devadesáté minutě," zahájil hodnocení zápasu trenér Uhlířských Janovic Radek Förster a navázal: „Jednalo se o hodně otevřený zápas. Šance byly k vidění na obou stranách a musím vyzdvihnout výkon našeho brankáře Hromádky, který nás několikrát podržel. V závěru se štěstí přiklonilo na naši stranu a vstřelili jsme rozhodující gól."

Zvole – Uhlířské Janovice 1:2 (1:1)Branky: 15. Tolar – 31. D. Kulhánek, 90. Veliký. Rozhodčí: Ducký – Zuska, Kotlár. ŽK: Buriánek, Hrachovec, Tolar (všichni Zvole). Bez ČK. Diváci: 30.
Zvole: Kučera – Zbořil (58. Mareček), Hrachovec, Hala, Tolar, Tomanec, Grund, Vnuk, Petrák, Gabriel, Buriánek. Trenér Jaroslav Malý.
Uhlířské Janovice: Hromádka – Černík (26. N. Marek), Boubín, Jelínek (89. Vyhnánek), Dotlačil, D. Kulhánek, Randlíszek, Strnad, Zadražil, Tancer (77. Veliký), T. Kulhánek. Trenér Radek Förster.

Adam Procházka