Kutná Hora - Pšovka - Mělník 2:2 (1:0)

Domácí začali zápas dobře. Již ve 4. minutě poslal Jahoda centr do vápna, kde je připraven T. Menšík. Střílel pohotově a přesně - domácí vedou 1:0. V 16. minutě se po špatné malé domů dostali do šance hosté, ale stříleli těsně vedle. Ve 27. minutě poslal Jahoda další centr do vápna, Fedor střílel a následnou dorážku T. Menšíka zastavili hosté na brankové čáře. Ve 34. minutě domácí brankář Míčo chytil samostatný únik hostů. V 35. minutě byl ve vápně faulovaný T. Menšík. Nařízenou penaltu šel kopat M. Rezler. Trefil ale pouze tyč.

Ve 46. minutě předvedli hosté rychlý protiútok, který zakončili vyrovnávací brankou na 1:1. V 62. minutě Koubek vysunul M. Rezlera a ten svůj brejk proměnil ve druhou branku domácích 2:1. V 72. minutě domácí hráč Tůma svým nedůrazem dovolil hostujícímu útočníkovi se dostat do zakončení a ten vyrovnal na 2:2. Na tomto výsledku se už nic nezměnilo.

Komentář trenéra

Miroslav Rumpli: „Chyběli nám tři hráči základní sestavy a tak nám pomáhal i žák Hampl, který hrál moc dobře. Dneska nás podržel brankář Míčo. Neproměněná penalta a dvě hrubky v obraně nás stály lepší výsledek. Někteří hráči nepodali optimální výkon.“

Branky K. Hory: 4. T. Menšík, 62. M. Rezler. Kutná Hora: Míčo - Tůma, Hampl, Štefl (50. Poklop), P. Rezler, Marek (57. Koubek), T. Menšík (41. Pazderka), Fedor, Jahoda, R. Menšík, M.Rezler. Trenér Miroslav Rumpli.

spartakh.cz