Kladno/Kročehlavy - Kutná Hora 1:2 (1:1)

Zápas začali hosté lépe, ale byly z toho pouze dva rohy bez využití. Naopak domácí kopali v 10. minutě trestný kop a přesnou hlavičkou otevřeli skóre - 1:0. Hosté zvyšovali tlak na domácí branku a dočkali se v 23. minutě vyrovnání: R. Menšík poslal přesný míč za obranu, kam si naběhl M. Rezler a vsítil vyrovnávací branku - 1:1.

V 65. minutě pěkně prošel do vápna Fedor. Dvakrát vystřelil, ale míč se k němu vždy vrátil. Nakonec nahrál před branku, kam si naběhl Jahoda, ten přebral míč zhruba dva metry před brankovou čárou a dost komplikovaně, ale nakonec úspěšně, dostal míč do branky - 1:2. Jak se později ukázalo, byla to branka vítězná.

Václav Dastych (vedoucí týmu): „Dnes musím kluky pochválit. Bylo dost úmorné teplo, takže síly rychle odcházely. Přestože prohrávali, dokázali vývoj utkání obrátit a zvítězit. Dnes se museli vyrovnat i s nervózním prostředí, ale ustáli to a nenechali se vyprovokovat a zaslouženě vyhráli.“

Branky Kutné Hory: 23. R. Menšík, 65. Jahoda. Kutná Hora: Veselý – Poklop, P. Rezler (55. Štefl), T. Menšík, Křížek, Fedor, R. Menšík, M. Rezler, Wasserbauer, Jahoda, Pospíšil. Trenér Miroslav Rumpli.

spartakh.cz