„Po výhře v Mladé Boleslavi si asi kluci mysleli, že se soupeř porazí sám. V poločase jsem musel zvýšit hlas a hráče probudit. První poločas byl totiž z naší strany velmi špatný,“ řekl kolínský trenér Vladimír Malinovský. „Po přestávce to už bylo z naší strany lepší. Podařilo se nám vstřelit branku a pak jsme dobře bránili. Lépe jsme kombinovali a hlavně jsme přidali na bojovnosti,“ dodal Malinovský.

„Tentokrát i přes prohru musím své svěřence pochválit,“ hodnotil utkání trenér Jiří Parachin a dodal: „Proti soupeři z čela tabulky jsme podali jeden z nejlepších výkonů na jaře. Kluci makali, bojovali, dařila se nám i kombinace, jen v koncovce jsme vyhořeli. Tentokrát jsme podali i týmový výkon, bohužel to nestačilo. Domácí skórovali ve druhém poločase po situaci, která zaváněla ofsajdem. Na to se ovšem nechceme vymlouvat, my jsme měli více šancí, měli jsme nějakou proměnit. Po smolných prohrách gól s Chrudímí, Náchodem je to bohužel další ztráta bodů.“

FK Kolín – ml. dorost Čáslav 1:0 (0:0)

Branka: Novotný. Čáslav: Petráň – Hejný, Výborný, Král, Horyna – Altman, Vajgl, Goliaš, Fuksa – Hrstka, Veselý. Střídali Burian, Kvíčala.

Zdroj: Vladimír Malinovský, Václav Vondra