VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Mladý fotbal z víkendu 7. a 8. května

Střední Čechy – Uplynulý víkend patřil už tradičně i mládežnickému fotbalu, který přinesl nejeden zajímavý výsledek. Další zakolísání zaznamenali v krajském přeboru dorostenci Dobříše, kteří padli v Berouně a jejich náskok se snížil jen na jeden bod. Ještě hůře v I. A třídě dopadl dorost AFK Pečky. Ten po porážce doma s Polepy ztratil náskok úplně a vede jen už díky lepšímu skóre.

11.5.2011
SDÍLEJ:

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/Bedřich Klíma

ČESKÁ LIGA DOROSTU

24. kolo: Slavia Praha B – Motorlet 3:0 (starší), 4:0 (mladší), Teplice B – Sokolov 2:3, 2:0, Jablonec – Liberec 2:0, 2:0, Bohemians 1905 – Meteor Praha 4:0, 1:4, Hr. Králové B – Plzeň B 2:4, 0:2, Dukla Praha – Písek 1:0, 3:2, Ml. Boleslav B – Most B 4:0, 1:2, Příbram – Kladno 2:3, 2:1. Dohrávka: Meteor Praha – Jablonec 0:3, 0:1.

Starší
1. Bohemians 05 25 20 4 1 77:26 64
2. Jablonec 25 17 1 7 87:31 52
3. Slavia Praha B 25 16 2 7 56:36 50
4. Příbram 25 15 2 8 69:38 47
5. Plzeň B 25 14 4 7 81:45 46
6. Kladno 25 14 3 8 56:52 45
7. Liberec 25 14 2 9 57:39 44
8. Písek 25 13 1 11 48:47 40
9. Ml. Boleslav B 25 10 1 14 40:68 31
10. Hr. Králové B 25 9 3 13 48:55 30
11. Teplice B 25 8 4 13 45:61 28
12. Dukla Praha 25 8 2 15 48:56 26
13. Sokolov 25 8 1 16 40:65 25
14. Meteor Praha 25 7 4 14 30:51 25
15. Motorlet 25 7 3 15 42:71 24
16. Most B 25 1 1 23 26:109 4

Mladší
1. Příbram 25 21 0 4 81:20 63
2. Slavia Praha B 25 18 3 4 79:28 57
3. Dukla Praha 25 16 5 4 70:36 53
4. Liberec 25 16 3 6 49:26 51
5. Jablonec 25 15 1 9 41:40 46
6. Bohemians 05 25 11 7 7 46:40 40
7. Teplice B 25 11 4 10 45:55 37
8. Sokolov 25 10 6 9 38:33 36
9. Ml. Boleslav B 25 9 5 11 34:37 32
10. Kladno 25 7 5 13 40:54 26
11. Most B 25 7 4 14 29:59 25
12. Plzeň B 25 6 6 13 39:53 24
13. Meteor Praha 25 6 3 16 31:61 21
14. Písek 25 4 8 13 31:54 20
15. Hr. Králové B 25 5 5 15 32:46 20
16. Motorlet 25 4 3 18 39:82 15

ČESKÁ DIVIZE DOROSTU

Skupina A
22. kolo:
Vlašim – Příbram B 0:4 (starší), 1:2 (mladší), Český Krumlov – Roudné 0:1, 2:1, Sez. Ústí – Prachatice 7:1, 3:0, Strakonice – Č. Budějovice B 0:7, 0:13, Motorlet B – SKP Budějovice 2:1, 3:2, Benešov – ZČE Plzeň 2:1, 1:2, Rokycany – Vejprnice 3:1, 0:3.

Starší
1. Č. Budějovice B 21 15 4 2 64:13 49
2. Sez. Ústí 21 16 1 4 69:23 49
3. Příbram B 21 15 2 4 52:21 47
4. Roudné 21 10 5 6 42:34 35
5. ZČE Plzeň 21 10 2 9 47:46 32
6. Rokycany 21 9 5 7 35:36 32
7. Benešov 21 9 3 9 40:34 30
8. Vejprnice 21 9 2 10 44:40 29
9. Motorlet B 21 7 6 8 32:48 27
10. SKP Budějovice 21 8 1 12 35:40 25
11. Strakonice 21 7 2 12 27:50 23
12. Vlašim 21 5 3 13 22:49 18
13. Prachatice 21 4 2 15 15:58 14
14. Český Krumlov 21 2 4 15 20:52 10

Mladší
1. Č. Budějovice B 21 18 2 1 77:12 56
2. SKP Budějovice 21 13 3 5 43:21 42
3. Vejprnice 21 13 2 6 51:24 41
4. Příbram B 21 12 4 5 50:23 40
5. Motorlet B 21 13 0 8 52:29 39
6. Vlašim 21 11 1 9 25:32 34
7. ZČE Plzeň 21 9 4 8 30:27 31
8. Roudné 21 9 3 9 21:24 30
9. Benešov 21 6 3 12 29:42 21
10. Český Krumlov 21 5 5 11 27:46 20
11. Rokycany 21 5 4 12 22:47 19
12. Sez. Ústí 21 5 3 13 24:42 18
13. Strakonice 21 5 3 13 24:62 18
14. Prachatice 21 4 1 16 24:68 13

Skupina B
22. kolo:
Meteor Praha B – Ústí n. L. 0:1, 1:2, FK Bohemians – Libuš 0:2, 3:1, Brandýs/ Boleslav – Sokolov B 5:1, 4:4, Junior Praha – Litvínov 1:2, 3:1, Kladno B – Nový Bor 6:2, 3:1, Roudnice – Chomutov 1:3, 7:0, Sparta Praha B – Bohemians 1905 B 4:1, 2:2. Dohrávka: Ústí n. L. – Kladno B 2:3, 2:1.

Starší
1. Sparta Praha B 21 18 2 1 94:14 56
2. Bohemians 05 21 15 4 2 77:32 49
3. Libuš 21 11 4 6 51:40 37
4. Ústí n. L. 21 11 2 8 48:34 35
5. Chomutov 21 11 1 9 55:50 34
6. Litvínov 21 11 0 10 35:39 33
7. FK Bohemians 21 9 4 8 41:32 31
8. Roudnice 21 9 4 8 50:43 31
9. Meteor Praha 21 9 4 8 29:30 31
10. Junior Praha 21 8 2 11 32:36 26
11. Sokolov B 21 6 2 13 32:41 20
12. Kladno B 21 4 6 11 31:58 18
13. Brandýs/Bol. 21 4 4 13 38:69 16
14. Nový Bor 21 1 1 19 19:114 4

Mladší
1. Sparta Praha B 21 20 1 0 141:19 61
2. Kladno B 21 14 1 6 62:42 43
3. Junior Praha 21 12 3 6 46:29 39
4. Sokolov B 21 12 2 7 57:44 38
5. Roudnice 21 11 3 7 59:33 36
6. Ústí n. L. 21 11 2 8 53:50 35
7. FK Bohemians 21 10 2 9 40:39 32
8. Bohemians 21 8 7 6 45:38 31
9. Litvínov 21 7 2 12 28:50 23
10. Meteor Praha 21 7 1 13 27:49 22
11. Libuš 21 6 3 12 17:38 21
12. Nový Bor 21 5 2 14 26:86 17
13. Brandýs/Bol. 21 3 4 14 35:69 13
14. Chomutov 21 4 1 16 25:75 13

Skupina C
22. kolo:
FK Kolín – Nový Bydžov 0:6, 0:1, Rapid Liberec – Ol. Hr. Králové 1:1, 4:5, Jablonec B – Liberec B 1:2, 2:7, Náchod – Vikt. Žižkov 1:2, 2:2, Čáslav – H. Měcholupy 7:2, 3:2, Dvůr Králové – Pardubice B 3:0, 2:8, AFK Chrudim – Letohrad 4:2, 5:0.

Starší
1 Liberec B 21 16 1 4 56:24 49
2. Chrudim 21 13 4 4 58:22 43
3. Ol. Hr. Králové 21 13 3 5 53:24 42
4. Vikt. Žižkov 21 12 3 6 54:27 39
5. Jablonec B 21 10 2 9 58:38 32
6. Náchod 21 9 5 7 47:32 32
7. Čáslav 21 9 2 10 47:51 29
8. Pardubice 21 9 2 10 30:41 29
9. Letohrad 21 8 4 9 45:41 28
10. FK Kolín 21 9 1 11 31:48 28
11. Rapid Liberec 21 7 3 11 39:54 24
12. Nový Bydžov 21 6 4 11 36:55 22
13. Dvůr Králové 21 5 1 15 32:76 16
14. H. Měcholupy 21 1 5 15 29:82 8

Mladší
1. Pardubice 21 17 3 1 82:14 54
2. Chrudim 21 17 2 2 80:20 53
3. Vikt. Žižkov 21 15 1 5 108:24 46
4. Jablonec B 21 13 2 6 63:36 41
5. Ol. Hr. Králové 21 12 2 7 59:42 38
6. FK Kolín 21 12 2 7 38:38 38
7. Nový Bydžov 21 11 3 7 38:31 36
8. Liberec B 21 11 1 9 43:41 34
9. Náchod 21 10 3 8 74:48 33
10. Letohrad 21 7 1 13 41:62 22
11. Čáslav 21 5 0 16 18:77 15
12. H. Měcholupy 21 3 2 16 20:85 11
13. Rapid Liberec 21 2 1 18 20:82 7
14. Dvůr Králové 21 0 1 20 13:97 1

ČESKÁ LIGA ŽÁKŮ

24. kolo: Slavia Praha – Příbram 5:4 (starší), 8:1 (mladší), Liberec – Pardubice 3:1, 3:4, Kladno – Teplice 2:0, 0:1 Most – Dukla Praha 2:2, 1:0, Hradec Králové – Sparta Praha 1:0, 0:2, Č. Budějovice – Jablonec 2:0, 3:0, Plzeň – Bohemians 4:2, 4:1, Motorlet – Mladá Boleslav 1:0, 1:4.

Starší
1. Sparta Praha 25 22 2 1 82:17 68
2. Slavia Praha 24 20 1 3 82:30 61
3. Plzeň 25 15 5 5 55:30 50
4. Hr. Králové 25 16 2 7 64:33 50
5. Č. Budějovice 25 13 3 9 56:45 42
6. Příbram 25 12 4 9 57:38 40
7. Bohemians 05 25 10 4 11 45:47 34
8. Liberec 25 9 6 10 45:48 33
9. Jablonec 25 9 5 11 38:43 32
10. Kladno 25 9 4 12 48:51 31
11. Teplice 25 8 7 10 44:43 31
12. Pardubice 25 7 4 14 32:57 25
13. Most 25 4 10 11 33:56 22
14. Motorlet 25 5 5 15 33:53 20
15. Ml. Boleslav 24 5 2 17 19:63 17
16. Dukla Praha 25 1 4 20 28:107 7

Mladší
1. Sparta Praha 25 25 0 0 105:3 75
2. Slavia Praha 24 21 2 1 117:14 65
3. Ml. Boleslav 24 16 2 6 61:19 50
4. Č. Budějovice 25 15 3 7 54:41 48
5. Most 25 15 1 9 67:54 46
6. Bohemians 05 25 13 2 10 51:34 41
7. Hr. Králové 25 12 5 8 57:40 41
8. Motorlet 25 12 3 10 59:44 39
9. Teplice 25 11 3 11 66:57 36
10. Plzeň 25 10 3 12 52:62 33
11. Příbram 25 8 4 13 44:52 28
12. Liberec 25 8 2 15 43:87 26
13. Dukla Praha 25 7 3 15 32:59 24
14. Pardubice 25 4 3 18 29:82 15
15. Jablonec 25 2 3 20 18:96 9
16. Kladno 25 0 1 24 11:122 1

ČESKÁ DIVIZE ŽÁKŮ

Skupina A
22. kolo:
Sedlčany – Tábor 0:8 (starší), 0:3 (mladší), Č. Budějovice B – Písek 0:1, 1:0, J. Hradec – Prachatice 0:5, 7:3, Sušice – Domažlice 1:0, 0:0, Beroun – Sparta Praha B 1:2, 1:10, Doubravka – Plzeň B 1:0, 1:0, Příbram B – Motorlet B 4:1, 2:1.

Starší
1. Sparta Praha B 21 17 1 3 92:29 52
2. Tábor 21 15 3 3 77:22 48
3. Písek 21 14 4 3 55:24 46
4. Beroun 21 14 3 4 65:22 45
5. Plzeň B 21 13 3 5 56:29 42
6. Prachatice 21 13 0 8 65:49 39
7. Příbram B 21 11 3 7 55:47 36
8. Č. Budějovice B 21 10 1 10 47:28 31
9. Domažlice 21 7 2 12 29:39 23
10. Motorlet B 21 5 4 12 27:50 19
11. Doubravka 21 6 1 14 32:59 19
12. Sušice 21 4 1 16 34:91 13
13. Jindř. Hradec 21 3 2 16 23:80 11
14. Sedlčany 21 0 2 19 9:97 2

Mladší
1. Písek 21 19 1 1 117:22 58
2. Sparta Praha B 21 15 2 4 95:30 47
3. Tábor 21 13 3 5 58:26 42
4. Č. Budějovice 21 12 3 6 85:43 39
5. Příbram B 21 12 3 6 63:52 39
6. Motorlet B 21 12 2 7 45:32 38
7. Jindř. Hradec 21 12 0 9 67:50 36
8. Prachatice 21 11 2 8 60:49 35
9. Sedlčany 21 10 2 9 38:39 32
10. Plzeň B 21 7 0 14 71:78 21
11. Doubravka 21 4 0 17 13:83 12
12. Sušice 21 3 3 15 24:95 12
13. Domažlice 21 2 4 15 20:83 10
14. Beroun 21 1 3 17 18:92 6

Skupina B
22. kolo:
Meteor Praha – Rakovník 3:0, 3:1, Sokolov – Děčín 1:0, 3:3, Bohemians B – Teplice B 0:4, 1:2, Most B – K. Vary 2:7, 0:1, Podolí – Roudnice 3:0, nehráno, Neratovice – Junior Praha 1:0, 7:1, Ústí n. L. – Kladno B 4:0, 5:0.

Starší
1. Podolí 21 18 1 2 82:24 55
2. Sokolov 21 16 2 3 70:21 50
3. Děčín 21 12 3 6 48:27 39
4. Rakovník 21 11 2 8 45:29 35
5. Teplice B 21 10 4 7 59:43 34
6. Ústí n. L. 21 10 4 7 52:42 34
7. Bohemians 05 B 21 9 5 7 59:49 32
8. Meteor Praha 21 9 0 12 32:37 27
9. Roudnice 21 7 3 11 45:67 24
10. K. Vary 21 7 1 13 44:70 22
11. Kladno B 21 6 3 12 21:55 21
12. Most B 21 6 1 14 42:62 19
13. Junior Praha 21 4 4 13 26:58 16
14. Neratovice 21 4 3 14 32:73 15

Mladší
1. Sokolov 21 18 2 1 77:15 56
2. Ústí n.L. 21 17 1 3 89:31 52
3. Teplice B 21 16 3 2 79:22 51
4. Roudnice 20 11 2 7 48:31 35
5. Meteor Praha 21 10 3 8 57:31 33
6. Most B 21 10 3 8 38:33 33
7. Bohemians 05 21 9 4 8 39:36 31
8. K. Vary 21 9 0 12 59:56 27
9. Děčín 21 7 5 9 52:42 26
10. Kladno B 21 8 2 11 48:44 26
11. Neratovice 21 7 4 10 47:56 25
12. Rakovník 21 6 2 13 26:43 20
13. Podolí 20 2 1 17 21:81 7
14. Junior Praha 21 0 0 21 7:166 0

Skupina C
22. kolo:
FK Kolín – Chrudim 5:5, 1:3, Liberec B – Ol. Hr. Králové 2:1, 1:1, Svitavy – Vikt. Žižkov 2:2, 2:4, Pardubice B – Slavia Praha B 1:2, 0:3, Náchod – Jablonec B 3:0, 5:0, N. Bydžov – Čáslav 2:0, 2:2, Úpa – Hr. Králové B odloženo.

Starší
1. Hr. Králové B 20 18 2 0 82:12 56
2. Chrudim 21 14 3 4 65:26 45
3. Nový Bydžov 21 14 3 4 52:20 45
4. FK Kolín 21 13 5 3 65:30 44
5. Slavia Praha B 21 11 7 3 56:35 40
6. Vikt. Žižkov 21 10 4 7 47:30 34
7. Náchod 21 10 3 8 59:38 33
8. Úpa 20 6 3 11 34:55 21
9. Ol. Hr. Králové 21 6 1 14 22:65 19
10. Svitavy 21 4 5 12 24:38 17
11. Pardubice 21 3 7 11 30:52 16
12. Liberec B 21 3 6 12 31:56 15
13. Čáslav 21 5 0 16 15:59 15
14. Jablonec B 21 3 3 15 19:85 12

Mladší
1. Slavia Praha B 21 20 0 1 97:8 60
2. Náchod 21 16 2 3 78:23 50
3. Čáslav 21 12 3 6 44:27 39
4. Chrudim 21 12 1 8 48:41 37
5. Nový Bydžov 21 10 4 7 54:47 34
6. Svitavy 21 10 3 8 50:33 33
7. Úpa 20 10 1 9 46:41 31
8. Vikt. Žižkov 21 9 4 8 44:52 31
9. Ol. Hr. Králové 21 7 4 10 35:51 25
10. Hr. Králové B 20 7 3 10 39:43 24
11. Liberec B 21 5 4 12 22:45 19
12. Jablonec B 21 4 6 11 19:58 18
13. Pardubice 21 4 2 15 19:69 14
14. FK Kolín 21 1 1 19 10:67 4

DOROST – KRAJSKÝ PŘEBOR

24. kolo: SK Rakovník – Sp. Příbram 1:1, 4:2, Novo Kladno – Kosmonosy 1:2, 0:5, Nymburk – Sedlčany 8:2, 1:0, Čelákovice – Kunice 2:1, 0:7, Hořovicko – Neratovice 0:1, 0:3, Mn. Hradiště – Slaný 6:0, 3:2, K. Hora – Kročehlavy 2:3, 1:5, Beroun – Dobříš 2:1, 3:1. Dohrávky: Neratovice – Dobříš 5:1, 11:1, Kunice – Kročehlavy 6:4, 6:1.

Starší
1. Dobříš 24 18 0 6 82:35 54
2. Neratovice 24 17 2 5 65:23 53
3. Mn. Hradiště 24 13 5 6 46:20 44
4. Sp. Příbram 23 11 7 5 51:34 40
5. Kosmonosy 23 12 3 8 48:37 39
6. Beroun 23 12 1 10 55:52 37
7. Hořovicko 24 10 6 8 53:38 36
8. Čelákovice 24 10 6 8 38:40 36
9. Kunice 24 11 3 10 53:57 36
10. SK Rakovník 23 10 4 9 61:50 34
11. Nymburk 23 10 4 9 54:57 34
12. Kutná Hora 24 8 4 12 49:52 28
13. Kročehlavy 24 8 2 14 44:80 26
14. Slaný 23 5 5 13 28:60 20
15. Novo Kladno 23 2 6 15 16:59 12
16. Sedlčany 23 2 0 21 24:73 6

Mladší
1. Beroun 23 19 2 2 93:27 59
2. Neratovice 24 17 5 2 91:32 56
3. Kunice 24 18 1 5 72:33 55
4. Sp. Příbram 23 14 1 8 65:43 43
5. Mn. Hradiště 24 12 5 7 55:39 41
6. SK Rakovník 23 12 4 7 79:52 40
7. Kosmonosy 23 11 5 7 54:25 38
8. Kutná Hora 24 12 2 10 47:52 38
9. Kročehlavy 24 9 5 10 36:44 32
10. Hořovicko 24 6 8 10 54:61 26
11. Sedlčany 23 7 2 14 34:65 23
12. Dobříš 24 6 3 15 34:75 21
13. Novo Kladno 23 4 6 13 32:62 18
14. Nymburk 23 4 4 15 40:75 16
15. Čelákovice 24 4 4 16 28:82 16
16. Slaný 23 4 1 18 35:82 13

DOROST – I. A TŘÍDA

Skupina A
20. kolo:
Tn Rakovník – Velvary 4:1, Rudná – Obříství 3:1, Unhošť – Velký Borek 0:5, Pš. Mělník – Lety 3:2, Libiš – Kralupy 0:0, Byšice – N. Strašecí 1:3, Králův Dvůr – FC Mělník 2:0.

1. Velký Borek 20 16 2 2 66:17 50
2. Tn Rakovník 20 14 1 5 66:36 43
3. Lety 20 12 3 5 60:40 39
4. Pš. Mělník 20 10 4 6 54:30 34
5. Králův Dvůr 20 9 4 7 58:42 31
6. Velvary 20 10 0 10 51:47 30
7. FC Mělník 20 8 4 8 42:48 28
8. Unhošť 20 7 6 7 32:29 27
9. N. Strašecí 20 5 7 8 41:46 22
10. Rudná 20 7 1 12 32:64 22
11. Libiš 20 6 3 11 26:52 21
12. Byšice 20 6 1 13 35:56 19
13. Kralupy 20 4 5 11 31:45 17
14. Obříství 20 4 3 13 36:78 15

Skupina B
20. kolo:
Zeleneč – Dol. Bousov 1:6, Brandýs/Boleslav B – Benátky n. J. 1:3, Jirny – Čejetice 1:1, Poděbrady – Březno 5:1, Sadská – Krnsko 1:3, Lysá n. L. – Bakov n. Jiz. 6:2, Semice – Luštěnice 3:3.

1. Jirny 20 16 3 1 90:23 51
2. Lysá n. L. 20 15 3 2 86:21 48
3. Benátky n. J. 20 13 3 4 63:26 42
4. Čejetice 20 10 8 2 57:31 38
5. Dol. Bousov 20 11 2 7 49:38 35
6. Poděbrady 20 10 3 7 68:51 33
7. Semice 20 7 6 7 44:44 27
8. Brandýs/Bol. B 20 8 3 9 47:56 27
9. Březno 20 7 5 8 34:36 26
10. Zeleneč 20 5 1 14 30:72 16
11. Bakov n. J 20 5 1 14 26:80 16
12. Luštěnice 20 3 3 14 26:59 12
13. Sadská 20 2 6 12 23:57 12
14. Krnsko 20 3 3 14 28:77 12

Skupina C
20. kolo:
Červené Pečky – Tuchoraz 2:1, Úvaly – Uhl. Janovice 0:5, Říčany – Velim 4:1, FK Kolín B – Kouřim 1:2, Radim – Český Brod 2:1, Pečky – Polepy 2:3, Tupadly – Malešov 4:1.

1. Pečky 20 16 1 3 83:21 49
2. Velim 20 16 1 3 83:33 49
3. Říčany 20 15 2 3 67:22 47
4. Polepy 20 14 1 5 60:25 43
5. Uhl. Janovice 20 12 3 5 55:30 39
6. Radim 20 10 3 7 43:41 33
7. Kouřim 20 7 3 10 33:59 24
8. Tupadly 20 6 3 11 38:52 21
9. Červ. Pečky 20 5 4 11 32:53 19
10. Úvaly 20 4 5 11 28:50 17
11. Malešov 20 4 5 11 24:67 17
12. FK Kolín B 20 4 3 13 43:60 15
13. Český Brod 20 4 3 13 42:73 15
14. Tuchoraz 20 3 3 14 26:71 12

Skupina D
20. kolo:
Jankov – Petrovice 4:2, Votice – Týnec n. S. 3:2, Hostomice – Podlesí 5:1, Rožmitál – Teplýšovice 6:1, Nový Knín – Měchenice 2:0, Jílové – Sedl./Prčice 2:0, Mirošovice – Benešov B 0:8.

1. Jankov 20 14 2 4 66:25 44
2. Podlesí 20 12 4 4 60:40 40
3. Petrovice 20 12 2 6 65:43 38
4. Týnec n. S 20 12 0 8 69:34 36
5. Jílové 20 11 1 8 58:49 34
6. Benešov B 20 10 2 8 65:47 32
7. Rožmitál 20 9 1 10 45:60 28
8. Votice 20 7 6 7 35:41 27
9. Hostomice 20 7 5 8 53:41 26
10. Teplýšovice 20 8 2 10 56:62 26
11. Nový Knín 20 8 1 11 45:53 25
12. Sedl./Prčice 20 7 2 11 34:62 23
13. Měchenice 20 6 2 12 31:58 20
14. Mirošovice 20 1 2 17 21:88 5

ŽÁCI – KRAJSKÝ PŘEBOR

24. kolo: Vlašim – Benešov 1:0 (starší) 0:4 (mladší), Ml. Boleslav B – Kosmonosy 3:0, 2:1, Brandýs/ Boleslav – Kunice 3:0, 5:1, Říčany – Velký Borek 2:2, 8:0, Hořovicko – Kutná Hora 13:0, 1:1, Velim – Nymburk 1:4, 1:4, Lysá n. L. – Čelákovice 6:2, 2:1, Sp. Příbram – Pš. Mělník 4:1, 7:0. Dohrávky: Kutná Hora – Pšovka Mělník 0:8, 3:0.

Starší
1. Nymburk 24 19 1 4 111:25 58
2. M. Boleslav B 24 17 4 3 93:23 55
3. Vlašim 23 17 2 4 68:39 53
4. Brandýs/Bol. 24 17 0 7 85:32 51
5. Benešov 22 16 2 4 67:21 50
6. Čelákovice 23 11 5 7 57:38 38
7. Říčany 24 10 5 9 46:45 35
8. Sp. Příbram 23 10 5 8 45:44 35
9. Kosmonosy 23 10 2 11 34:44 32
10. Kunice 24 8 5 11 51:45 29
11. Lysá n. L. 23 9 2 12 47:67 29
12. Hořovicko 23 7 2 14 53:57 23
13. Pš. Mělník 23 6 1 16 33:68 19
14. Velim 24 6 1 17 30:71 19
15. Velký Borek 23 3 3 17 36:70 12
16. Kutná Hora 24 1 0 23 11:178 3

Mladší
1. Benešov 22 22 0 0 165:3 66
2. M. Boleslav B 24 20 2 2 94:26 62
3. Kosmonosy 23 15 1 7 55:36 46
4. Velim 24 15 1 8 60:48 46
5. Vlašim 23 14 3 6 55:26 45
6. Nymburk 24 14 2 8 72:34 44
7. Říčany 24 14 0 10 64:62 42
8. Kutná Hora 24 11 3 10 54:44 36
9. Kunice 24 9 5 10 59:61 32
10. Brandýs/Bol. 24 8 3 13 30:53 27
11. Sp. Příbram 23 8 1 14 47:59 25
12. Hořovicko 23 7 2 14 32:73 23
13. Čelákovice 23 5 0 18 28:73 15
14. Pš. Mělník 23 4 3 16 14:102 15
15. Lysá n. L. 23 4 1 18 26:102 13
16. Velký Borek 23 3 1 19 22:75 10

ŽÁCI – I. A TŘÍDA

Skupina A
20. kolo:
Kralupy – Slaný 0:2, Králův Dvůr – Beroun B 0:2, SK Rakovník B – Králův Dvůr 4:1, Kralupy – Tn. Rakovník 3:5, Hostivice – Libiš 0:2, Beroun B – Slaný 4:0, Kročehlavy – Drozdov 3:1, Zvoleněves – N. Strašecí 7:1, Odolena Voda – Dobříš 8:0.

1. Tn. Rakovník 20 18 1 1 62:14 55
2. Beroun B 20 17 2 1 79:20 53
3. N. Strašecí 20 14 3 3 69:32 45
4. Odolena Voda 20 12 4 4 51:26 40
5. Libiš 20 10 4 6 53:31 34
6. Slaný 20 10 1 9 37:30 31
7. Kročehlavy 20 8 0 12 33:51 24
8. Dobříš 20 7 3 10 40:63 24
9. SK Rakovník B 20 7 2 11 40:67 23
10. Králův Dvůr 20 6 1 13 24:41 19
11. Kralupy 20 5 4 11 29:54 19
12. Hostivice 20 4 2 14 21:47 14
13. Drozdov 20 4 1 15 37:63 13
14. Zvoleněves 20 3 2 15 28:64 11

Skupina B
20. kolo:
Benátky n. J. – Mšeno 1:1, Brandýs/Bol. B – Nymburk B 3:2, Kounice – Mn. Hradiště 2:2, FC Mělník – AFK Pečky 2:0, Sadská – Č. Brod 1:2, Semice – Jestř. Lhota 3:2, Milovice – Poděbrady 5:0.

1. Mšeno 20 13 4 3 59:28 43
2. Jestřabí Lhota 20 12 3 5 56:19 39
3. Brandýs/Bol. B 20 11 5 4 58:36 38
4. Milovice 20 12 2 6 52:30 38
5. Kounice 20 11 3 6 39:27 36
6. Benátky n. J. 20 9 8 3 41:24 35
7. Český Brod 20 10 3 7 38:32 33
8. Mn. Hradiště 20 8 4 8 45:29 28
9. Nymburk B 20 9 1 10 73:71 28
10. Sadská 20 8 2 10 59:41 26
11. Semice 20 6 2 12 39:76 20
12. FC Mělník 20 4 4 12 27:55 16
13. AFK Pečky 20 4 1 15 19:70 13
14. Poděbrady 20 2 0 18 28:95 6

Skupina C
20. kolo:
Uhl. Janovice – Jesenice 2:0, Sedlčany B – Týnec n. S. 1:0, Sedl./Prčice – Sázava 0:1, Kolín B – Kostelec n. Č. l. 6:1, Kouřim – Benešov B 1:2, Čerčany – Čáslav B 2:1, Sp. Kladno – Votice hrají dnes.

1. Čáslav B 20 15 1 4 77:29 46
2. Jesenice 20 13 4 3 73:26 43
3. Sp. Kladno 19 13 3 3 78:30 42
4. FK Kolín B 20 11 4 5 59:34 37
5. Týnec n. S 20 11 2 7 53:40 35
6. Benešov B 20 10 3 7 65:46 33
7. Sázava 20 8 3 9 46:56 27
8. Kouřim 20 5 8 7 24:17 23
9. Sedl./Prčice 20 7 2 11 28:45 23
10. Uhl. Janovice 20 7 1 12 30:48 22
11. Sedlčany B 20 7 0 13 34:58 21
12. Kostelec n. Č. l. 20 6 2 12 43:73 20
13. Votice 19 5 3 11 31:62 18
14. Čerčany 20 2 2 16 15:92 8

Autor: Vlastimil Dudáček

11.5.2011
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Hejtmanka Jaroslava Pokorná Jermanová.

Středočeskému kraji bude nově vládnout ANO s ČSSD. A s komunisty

Krajský soud v Praze se v pondělí 23. října vrátil ke korupční kauze kolem bývalého středočeského hejtmana Davida Ratha.
13

Rath zavalil soud přívalem slov, předseda senátu je prý podjatý

Krize středočeské koalice pokročila, námluvy ANO s ČSSD už nejsou tajné

Střední Čechy – Minulostí jsou předpoklady, že na úterní jednání středočeských zastupitelů nebude mít vliv aktuální krize v koalici vládnoucí kraji.

Hejtmanka lákala pozornost ke středním Čechám. Ve Washingtonu

Střední Čechy – O lokality ve středních Čechách se nyní více zajímají členové týmů americké centrály softwarového gigantu Microsoft.

Debaty o penězích pro nemocnice může kdokoli sledovat i z domova

Střední Čechy – V úterý se sejdou zastupitelé Středočeského kraje. Jednat mají hlavně o plánu investic a o penězích pro krajské nemocnice. Jistě se zmíní i o aktuální krizi krajské koalice – k ráznému řešení však asi nepřistoupí.

DOTYK.CZ

Internet se baví: Babiš líbá a Benda je stejnou jistotou jako smrt a daně

/ GALERIE, VIDEO / Tvůrci internetových memů nespí a povolební situaci v Česku pochopitelně nenechali bez povšimnutí. Pozornost si získaly zejména čtyři momenty: vděk Andreje Babiše vyjádřený tvůrci jeho kampaně Marku Prchalovi, prohra Matěje Stropnického v čele Zelených, poměrně vysoký zisk SPD Tomia Okamury - a "nesmrtelný" poslanec Marek Benda.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT