„Věděli jsme, že nás čeká utkání s velmi kvalitním soupeřem. Bohužel hodinu před utkáním se nad Sázavou prohnala velká průtrž mračen, a tak bylo hřiště jedna velká louže. Do poslední chvíle jsme nevěděli, zda se bude vůbec hrát, protože povrch byl na samé hraně regulérnosti, možná dokonce za ní. Nakonec rozhodčí rozhodli, že se hrát bude," předeslal na úvod trenér Sázavy Pavel Chuchla.

Fotbalovosti k vidění moc nebylo. „Bylo to hodně o nakopávaných míčích, a o tom, který z hráčů vyhraje následný osobní souboj. Nějakým pohledným kombinacím po zemi prostě terén nepřál. Zvláště v prvním poločase. Musíme sportovně uznat, že hosté byli v průběhu celého utkání lepším týmem. Nakopávané balony jim vyhovovali. Nicméně první poločas jsme nějakým způsobem ukopali nula-nula. Bohužel ve druhém poločase jsme dostali hned po deseti minutách první branku, a to po naší fatální chybě. Poté jsme se samozřejmě snažili o srovnání, hosté se ale zkušeně zatáhli a náš tlak přestáli. I když v jeden moment jsme měli snad tisíci procentní šanci, ale Švec ji nadvakrát nedokázal proměnit. Hosté v závěru mohli svůj náskok ještě navýšit, ale neproměnili pokutový kop," shrnul děj utkání Chuchla.

Sázava – Mnichovo Hradiště 0:1 (0:0)Sázava: Burcev - Srba (75. Svoboda), Wolf, Říčař, Chuchla - Martin Chrpa (55. Mařinec), Jelínek, Konečný, Král - Foltýn, Švec. Trenér Pavel Chuchla.