Již od začátku utkání bylo zřejmé, že tento zápas se bude odehrávat v klidném, nevypjatém duchu. Celek Zruče od prvních minut získával náskok a v poločase vyhrával 19:12.

Do druhé poloviny utkání vstoupili zručští házenkáři ještě lépe, než odehráli první část. Ve 45. minutě svítil na ukazateli skóre stav 29:18 a družstvo Jiskry mělo jasně navrch. Zřejmě pod vlivem velkého náskoku Jiskra ustoupila od své aktivní hry a dovolila domácímu celku upravit výsledek na přijatelných 33:30. Za posledních patnáct minut hráči Zruče vstřelili pouze čtyři branky a neproměnili několik vyložených šancí. Střelecky se dařilo mladému Davidu Hornátovi, který zatížil konto soupeře 11 brankami. Dále hráli a skórovali: Böhm 8, M. Felis 6, J. Kaplan 1, P. Kaplan, J. Hornát 3, Kuchyňka 2, Hejl 1, Korel, Vrzáček 1, P. Felis, Vodrážka.

Zdroj: Jiří Dolejší