Na těžkém terénu si Bílé Podolí poradilo se Sadskou. Dvakrát se prosadil Vítek

Bílé Podolí - V rámci 11. kola I. B třídy, skupiny C přivítali fotbalisté Bílého Podolí v neděli na domácím hřišti celek Sadské. Utkání Nabídlo hned v úvodu tři branky, po nichž byl stav 2:1 pro domácí fotbalisty. Po přestávce svěřenci Bohuslava Švába své vedení navýšili, když se podruhé v utkání prosadil Vítek a připsali si nakonec tři body za výhru 3:1.

6.11.2016

Trenér Bohuslav Šváb.Foto: Deník/Michal Pavlík

„Utkání bylo hodně bojovné, jelikož na terénu, na němž se hrálo, se žádný pohledný fotbal očekávat nedal. Navíc tím, jak pršelo, se to v průběhu zápasu ještě zhoršovalo," konstatoval trenér Bílého Podolí Bohuslav Šváb a zahájil hodnocení duelu: „My jsme dobře začali, když hned v páté minutě přehodil špatně vyběhnuvšího brankáře Vítek. Ve třinácté minutě jsme sice nechali vyniknout hostujícího hráče, který vyrovnal, ale my jsme hned o čtyři minuty šli znovu do vedení. Čakovský zatáhl míč po straně a našel v prostoru penalty Fejfara, který uklidil míč do branky."

Po přestávce Bílé Podolí vedení navýšilo. „Ve druhém poločase se hrálo víceméně mezi vápny a prakticky bez šancí, a to jak na naší straně, tak na straně hostí. Až třináct minut před koncem prostřelil brankáře Vítek," uvedl trenér Šváb a dodal: „Jsou to pro nás důležité tři body a je dobré, že jsme potvrdili vítězství z předchozího kola z Pátku."

Bílé Podolí - Sadská 3:1 (2:1)Branky: 5. a 77. Vítek, 17. Fejfar - 13. Hubáček. Rozhodčí: Richtár - Pavlíková, Hes. ŽK: Kupka, Šváb, Čakovský - Šaroch, Tolma, Svoboda. Diváci: 35.
Bílé Podolí: Beran - Kupka, Šálený, Semínko, Martin Šváb - Čakovský (73. Skala), Fejfar, Netáhlo, Švadlenka - Vítek, Jelínek (81. Hájek). Trenér Bohuslav Šváb.
Sadská: Šaroch - Havlík, Janiga, Štěpán (59. Fér), Plot, Lukáš Svoboda, Kalina, Milan Svoboda, Lugmajer, Tolma, Hubáček. Trenér Milan Svoboda.

Vinohrad Pod Barborou vydal plody letošní sezóny

Kutná Hora /FOTOGALERIE/ - Slavnostní sběr uzrálého vína z kutnohorského vinohradu Pod Barborou se uskutečnil v sobotu za mlhavého, ale sem tam i trochu slunečného počasí. Do sběru se zapojila široká veřejnost včetně dětí, asistovali i dva psi.

Komise musely řešit neplatné voličské průkazy, ale i stěhování

Střední Čechy – Vše probíhalo standardně. Přesně s těmito slovy se ohlédla za hlasováním během parlamentních voleb ve Středočeském kraji Eva Jůzová, vedoucí oddělení správních agend Krajského úřadu Středočeského kraje. Podle jejích slov se na hejtmanství nedostaly informace o tom, že by se odehrálo něco mimořádného. „Nevíme o tom, že by někde zasahovala policie,“ konstatovala Jůzová k dění ve volebních místnostech.

FOTOGALERIE: Právě jsme se narodili!

Kutnohorsko /HLASOVÁNÍ/ - Vážení rodiče, díky vstřícnosti obou porodnic v Čáslavi a v Kolíně vám na našich stránkách přinášíme fotky nejmladších obyvatel regionu. Každý týden naši fotografové objíždějí spolupracující porodnice a fotí nově narozená miminka.

OBRAZEM: Druhý den parlamentních voleb na Kutnohorsku

Kutnohorsko - Přinášíme vám fotografie z volebních místností na Kutnohorsku i druhý volební den.