Ze šestice účastníků měl tentokrát volno vedoucí tým Sokol Úvaly a tak podle dosavadních výsledků měl o vítězství v tomto turnaji bojovat hlavně tým Kutné Hory a domácího Mělníku. Dalšími účastníky byly týmy AŠ Mladá Boleslav, Jiskra Zruč nad Sázavou a Sokol Libčice nad Vltavou.

Turnaj začal – nezačal utkáním právě obou favoritů tohoto turnaje. Tým Sparty se na turnaj dostavil se zpožděním a domácí pořadatelé trvali na kontumaci (údajně měli halu pouze do určité doby a díky zdržení by se nestihla všechna utkání odehrát), a to se jim nakonec podařilo. Je jenom zarážející, že se v dalším průběhu čekalo i na jiné týmy a tato utkání se již odehrála bez zbytečných průtahů. Při troše dobré vůle však šlo odehrát i to úvodní.

Ale k výsledkům. V ostatních třech nedělních utkáních mladší žáciKutné Horysvé soupeře porazili a potvrdili tak své postavení na 2. místě v průběžné tabulce soutěže. Nutno ovšem dodat, žekutnohorský tým hraje svým způsobem mimo soutěž – nastupuje za něj totiž starší žákyně M. Šimůnková, jejíž branky se do konečných výsledků všech utkání nezapočítávají a tím se mění i celkový výsledek. I po odečtu jejích branek však tým Sparty v Mělníku ve všech třech utkáních zvítězil.

Z celkového vítězství v turnaji se tak mohl „radovat“ domácí tým, hlavně díky kontumaci nad Spartou.

Jednotlivé výsledkyK.Horyv turnaji: Mělník - K. Hora 10:0 kont., Ml. Boleslav - K. Hora 7:12, Zruč n. S. - K. Hora 2:8, Libčice n. V. - K. Hora 1:6.

Sestava a brankyK. Horyv turnaji celkem: Kotěšovec1 - J. Schwarz8, M. Veselý6, Šimůnková 5, O. Schwarz 3, Š. Veselý2, Paďouk 1, Částek, Dolejší, Fojta, Gabriš, Gregor, Kořistka, Loudová a Šnajdrová.

Zdroj: Petr Vobořil