Zenit se během devadesátiminutového utkání sice ujal dvakrát vedení, ale nakonec mu to nebylo nic platné. Tescoma vždy dokázala najít na branku Čáslavi odpověď a sama zásluhou Vozábala dokázala zasadit Zenitu v 61. minutě úder, na který domácí už odpověď nenašli.

Na první branku se nemusel dlouho čekat, přišla hned po čtyřech minutách hry. V této minutě Zenit zahrával rohový kop, který uklidil povedenou hlavičkou do sítě hostů Vít – 1:0. Druhý gólový moment přišel po necelých dvaceti minutách od úvodního hvizdu a opět to byla branka po rohovém kopu. Zbožínek míč prodloužil za sebe a na pravém místě stál Vozábal - 1:1. Jak padla třetí branka? Jak jinak než z rohového kopu. Střídající Brezinský, který byl na hřiště pouhých devět minut, posadil svůj tým v 41. minutě na koně druhou čáslavskou brankou – 2:1. Asi nejdůležitější moment celého utkání se zrodil hned v zápětí. Po rozehrání na půli hřiště našel Vozábal dlouhým pasem Žurka, který překonal Valeše v bráně Zenitu – 2:2.

O tom, jak může být fotbal krutý, se přesvědčili domácí fotbalisté zkraje druhého poločasu. Nejdříve utekl po pravé straně Fikejz, aby nastřelil pouze tyč Kořínkovi brány. Poté si vzal slovo podruhé Vozábal a povedeným lobem přehodil čáslavského golmama – 2:3. Byla to také jediná branka, která ve druhém dějství padla. Zlín si tak odvezl po vydřeném vítězství všechny body.

Čáslav - Zlín 2:3 (2:2)

Branky: 4. J. Vít, 41. Brezinský - 18., 61. Vozábal, 42. Žůrek. Rozhodčí: Ardeleánu - Gallo, Handlíř. ŽK: 2/3 (Brunclík, Kotyza - Žůrek, Kořínek, Šmahaj). Diváci: 428. Čáslav: Valeš - Kotrba, J. Vít, Ricka, Klučiar (32. Brezinský) - Vlasko (66. Markovič), Dobal, Brunclík, Haniak (66. Kotyza), Kunášek – Fikejz. Zlín: Kořínek - Kroča, Zbožínek, Görner (46. Bača), Jelínek - Pazdera, Vozábal, Šmahaj, Lukaštík (46. Elšík) - Kroupa (81. Bačík), Žůrek.