Suchdol v generálce nastřílel Starému Hradišti čtyři branky

Hlízov – Fotbalisté Suchdola sehráli v sobotu poslední utkání zimní přípravy. Jejich soupeřem bylo Staré Hradiště, účastník I. A třídy. Generálka Suchdolu výsledkově vyšla, předvedená hra ale trenéra Chláda moc nepotěšila.

3.3.2015

KP: Suchdol - Dobříš 9:1 (5:1).Foto: Deník/ Michal Pavlík

Suchdol mohl poslat do vedení v 18. minutě Dastych, ale v dobré pozici hlavičkoval mimo. Branky se diváci dočkali až po půl hodině hry, kdy protlačil Janovský z pravé strany míč před branku, kde se k němu dostal Dastych a poslal ho do sítě – 1:0. Těsně před poločasovou přestávkou se po centru Bereše dostal k zakončení Kacafírek, ale mířil vysoko. To se ale jen zastřeloval, protože vzápětí ho Bereš našel podruhé, a to už hlavičkoval suchdolský snajpr přesně a zvýšil na 2:0.

Druhý poločas se nesl ve stejném duchu, jako ten první. Staré Hradiště bránilo a Suchdol dobýval jeho branku. Přesně po hodině hry přidal třetí suchdolský gól střídající Chadraba. Tentýž hráč pak v 67. minutě odcentroval z levé strany, míč doletěl až k Berešovi, který ho vrátil do druhé vlny Janovskému. Tomu už nedělalo problém zamířit za záda starohradišťského brankáře. Suchdol byl blízko dokonce i páté brance, ale pět minut před koncem napálil Michálek z dvaceti pěti metrů jen břevno.

„Moc spokojený nejsem. Bylo to z naší strany hodně neurovnané utkání, zvláště první poločas. Po přestávce už to bylo o něco lepší. Doufám, že příští týden v mistrovském zápase s Ovčáry předvedeme o poznání lepší výkon," řekl po zápase trenér Suchdola Vlastimil Chlád.

Suchdol – Staré Hradiště 4:0 (2:0)Branky: 30. Dastych, 44. Kacafírek, 60. Chadraba, 67. Janovský.

Suchdol: Míšek (46. Čižinský) – Dudla, Biško, Svoboda, Kutil – Bereš, Michálek, Böhm (46. Šusta), Dastych – Kacafírek (46. Chadraba), Janovský. Za Staré Hradiště nastoupil pro nedostatek hráčů ve druhé půli suchdolský Laštovka. Trenér Vlastimil Chlád.

Vinohrad Pod Barborou vydal plody letošní sezóny

Kutná Hora /FOTOGALERIE/ - Slavnostní sběr uzrálého vína z kutnohorského vinohradu Pod Barborou se uskutečnil v sobotu za mlhavého, ale sem tam i trochu slunečného počasí. Do sběru se zapojila široká veřejnost včetně dětí, asistovali i dva psi.

Komise musely řešit neplatné voličské průkazy, ale i stěhování

Střední Čechy – Vše probíhalo standardně. Přesně s těmito slovy se ohlédla za hlasováním během parlamentních voleb ve Středočeském kraji Eva Jůzová, vedoucí oddělení správních agend Krajského úřadu Středočeského kraje. Podle jejích slov se na hejtmanství nedostaly informace o tom, že by se odehrálo něco mimořádného. „Nevíme o tom, že by někde zasahovala policie,“ konstatovala Jůzová k dění ve volebních místnostech.

FOTOGALERIE: Právě jsme se narodili!

Kutnohorsko /HLASOVÁNÍ/ - Vážení rodiče, díky vstřícnosti obou porodnic v Čáslavi a v Kolíně vám na našich stránkách přinášíme fotky nejmladších obyvatel regionu. Každý týden naši fotografové objíždějí spolupracující porodnice a fotí nově narozená miminka.

OBRAZEM: Druhý den parlamentních voleb na Kutnohorsku

Kutnohorsko - Přinášíme vám fotografie z volebních místností na Kutnohorsku i druhý volební den.