Kondrac – Zruč n. S. 4:2 (3:1)

„První poločas by krásně charakterizovala jedna věta, kterou jsem slyšel z tribuny, když jsem odcházel do kabiny: Kdyby první poločas skončil 5:5, nemohl se nikdo divit," kroutil nechápavě hlavou hrající trenér Zruče Michal Váňa. Oba týmy totiž zahodily mraky vyložených šancí.
„U nás je jednoznačným smolařem zápasu Marek Brož, který spálil asi pět tutovek," doplnil Váňa.

Už ve 13. minutě první půle prohrávala Zruč 0:2. Hráče to však nerozhodilo. „Pořád jsme do soupeře bušili. Čtvrtou branku jsme dostali až ve druhé půli za stavu 3:2 pro domácí, kdy jsme byli prakticky všichni vytažení a Kondrac nás potrestala z brejku. Jinak jsme je ve druhém poločase nepustili za půlku. Kdybychom takto hráli celý zápas, tak jsme mohli zápas vyhrát 7:4. Bohužel, nedali jsme tutovky," pokrčil rameny Váňa.

Kdy jindy už chce Jiskra vyhrát? „Jestliže budeme zahazovat takové šance, které jsme neměli ani v okrese, tak nikdy body nezískáme. Věřím, že za týden už body vytěžíme. Je smutné, že jsme ve třech zápasech byli lepší než soupeř, ale vždy dostaneme čtyři góly," dodal trenér Jiskry.

Statistiky

Branky Zruče: Koudela, Brož. Zruč n. S.: Jíra – Z. Louda, Jouza, Hájek, Jelínek – Sahula, Janda, Koudela, Petrů – Brož, Cudlín (80. M. Váňa). Hrající trenér Michal Váňa.