Trenér Sparty Radek Kulhánek byl po utkání zklamaný. Na půdě soupeře chtěl bodovat. „Měli jsme hodně příležitostí a v prvním poločase jsme měli zápas pod kontrolou,“ líčil. Jeho tým neproměnil čtyři vyložené šance, což ho stálo výhru.


„Dokud soupeř cítil šanci, tak se snažil,“ hlesl Kulhánek. Navíc domácí udeřili v 70. minutě po standardní situaci, kdy se po odraženém míči radoval Rychtařík. Velkou šanci na vyrovnání měli Kutnohorští o chvíli později. „Cimr nastřelil ruku domácího hráče, ale Semerád bohužel desítku neproměnil,“ litoval kutnohorský trenér.


Druhý gól vstřelil v 90. minutě z penalty Neuhausel. Hosté už hráli vabank a Semice je potrestaly. „Věděl jsem, že dokud nedáme gól, tak nás domácí budou zlobit. Semice vsadily na své mladé hráče a odchovance, kteří bojovali, což na nás stačilo,“ uzavřel hodnocení Radek Kulhánek. 

Semice – Kutná Hora 2:0 (70. Rychtařík, 90. pk Neuhausel). Kutná Hora: Jeřábek – Bílek, Franc, Piskač, Marek (78. Svoboda), Saulich, Nekvinda (85. Kolůvek), Hradílek (63. Matoušek), Kulhánek, Cimr, Semrád. Trenér Radek Kulhánek.