„Pětadvacet minut jsme hráli fotbal a připravovali si dobré šance, ale dali jsme pouze jeden gól. Soupeř pak po centru pět minut před přestávkou vyrovnal. Brankář míč podcenil a ten skončil v síti," popsal vyrovnávací gól soupeře domácí kouč Bohuslav Šváb a pokračoval: „Pak jsme si něco v kabině řekli a hned minutu po přestávce dal Šimon po rohu Brunclíka na dva jedna. Místo, abychom se zvedli, tak začal hrát soupeř a my jsme se z toho nemohli celý poločas dostat."

V 85. minutě Milovice vyrovnaly na 2:2, ale ve druhé minutě nastavení dal Lukáš Toman hlavou na 3:2 pro Kobylky. „Dostali jsme se z nejhoršího. Na lavičce jsou to těžké chvíle, když jsme mohli zápas rozhodnout už z kraje první půle. Švadlenka měl ještě ve druhé půli šanci na tři jedna. Bylo by hotovo. Zaplaťpánbůh za výhru, hráli jsme o šest bodů," oddychl si Šváb.

Fanoušek Bílého Podolí se však musel bavit. „Spadl mi velký kámen ze srdce. Pro diváka je to hezké, ale pro trenéra kruté, i když se mi malinko vysmívali, že se fotbal hraje pro diváky. Takové nervy to však být nemusí," usmíval se Bohuslav Šváb.

Bílé Podolí – Milovice 3:2 (1:1)Branky B. Podolí: 10. a 46. Šimon, 90.(+2) Toman.
Bílé Podolí: Nečas – Mužátko, Toman, Šváb, Svoboda – Brunclík, Trpišovský (64. Čakovský), Šálený, Fejfar (88. Kupka) – Švadlenka (74. Semínko), Šimon. Trenér Bohuslav Šváb.