Nové Dvory – Ostrá 1:1 (1:1)

Novodvorský trenér Miloslav Čepek přiznal, že byl soupeř v první půli lepší: „Sice jsme vedli brankou Pudila jedna nula, ale hosté pak vyrovnali. Ostrá měla hodně gólových šancí a nás podržel brankář Černý, chytil asi čtyři góly.“

Závěr utkání patřil domácím. „Ve druhém poločase sice někteří naši hráči odcházeli fyzicky, ale poslední čtvrt hodinu jsme soupeře zatlačili. Škoda, že jsme neproměnili nějakou šanci. Pospíšil nastřelil břevno a další dvě tutovky chytil brankář. Podržel je, jako nás Černý. Nakonec je remíza asi spravedlivá,“ řekl Miloslav Čepek.

Novodvorské teď čeká série dvou těžkých utkání venku. „Za týden jedeme do Nymburka, kde to nebude jednoduchá písemka. Pak jedeme zase ven, proto jsme chtěli dnes vyhrát, ale bohužel to nevyšlo. Dalším problémem je zranění Míry Brožka. Má něco se svalem a vypadá to na delší dobu,“ litoval Čepek a vysvětlil absenci Olivy: „Jakub Oliva byl na dovolené v Chorvatsku.“

V utkání se domácím nelíbili ani rozhodčí. „Rozhodčí klidně mohl písknout penaltu na Pospíšila, který si obhodil hráče a dostal bodyček. Na nováčka asi zkouší, co všechno vydrží,“ smál se trenér Nových Dvorů.

V kuloárech se spekuluje, že trenér Kaňku Michal Velebný půjde dělat Čepkovi asistenta. „Michal se snad rozhodne. Ptal se mě, kdy jsou tréninky. Potřebuji za sebe náhradu, protože za týden budu zase čtyři dny od školy pryč,“ odtajnil Čepek.

Branky: 21. Pudil – 31. Remenec. Rozhodčí: Smolka – Salač, Mir. Vlk. Diváci: 120. Nové Dvory: Černý – Rajchman, Zelený, Radla, Maláček – Melezínek (80. Luňák), Brožek (60. Rác), Jak. Rak, Pátek – Pospíšil, Pudil (70. Špírek). Trenér Miloslav Čepek.