Čáslavští sice vedli po brance Váni od 10. minuty 1:0, ale soupeř do přestávky vyrovnal a po přestávce i rozhodl.

„Dnešní utkání ovlivnily čtyři faktory. Prvním je to, že se nehrál fotbal. Na tak malé umělé trávě se zkrátka hrát nedá. Šlo jen o to mít ostřejší hráče a vyhrávat osobní souboje, což my jsme bohužel neměli. Druhým faktorem byl veterán Fíček, který hraje za Meteor ve středu pole. Zaměstnal celou obranu a dal nám dvě branky. Bohužel, takovou oporu v týmu nemáme," litoval hostující kouč Oldřich Abrhám.

„Třetí faktor byl ten, že se na začátku utkání zranil stoper Karal, což je jeden z klíčových hráčů naší sestavy. Pokud v sestavě není, tak jeho absence vyvolá zmatek," upozornil Abrhám a pokračoval: „Čtvrtým faktorem bylo zahozená vyložená šance za stavu jedna-jedna. Stejně tak za stavu dva-jedna pro soupeře. To vše jsou příčiny naší porážky."

I tentokrát však Abrhám našel slova chvály: „I přes prohru jsem hráčům po zápase poděkoval. Podle mého názoru jsme podali statečný výkon. To, že hráči soupeře jsou o hlavu větší, dvacet kilo těžší a vyhrají každý souboj, s tím nic v tuto chvíli nenaděláme. O výsledek jsme se i tak porvali. Ano, prohráli jsme, ale i to je fotbal."

Meteor Praha – Čáslav 3:1 (1:1)Branky: 36., 55. Fíček, 90.(+1) Klavík - 10. Váňa.

Čáslav: Stehno - Výborný, Karal (26. Strnad), Váňa, Kunášek - Fousek, Tomášek - Mlynka (46. Bilinkiewicz), Vacek, Týfa (72. Frejlach) - Maxa. Trenér Oldřich Abrhám.