Zápas začal opatrně z obou stran a tak hra se odvíjela mezi oběma šestnáctkami, i když hosté byli více na míči, ale větší šanci si nevytvořili. Jejich klíčového hráče Kincla dobře střežili domácí stopeři a tak hosté se do velkých šancí nedostávali. A to platilo i pro domácí, takže úvod utkání byl vyrovnaný. V 10. minutě došlo ke střetu v malém vápně mezi hostujícím útočníkem a brankářem Kňazíkem, který dostal úder kolenem do žeber a ze hřiště byl odnesen na nosítkách. Přivolaná záchranka odvezla kácovského brankáře do benešovské nemocnice s podezřením na zlomeninu žeber. Ve 20. minutě se do zakončení dostali hosté, když po kombinační akci po pravé straně se k míči před domácí brankou dostal Pánek, ale jeho branka nemohla platit pro postavení mimo hru. Ve 28. minutě se do šance dostal domácí Pana, ale pomezní rozhodčí mu odmávala ofsajd. O minutu později vystřelil Štorch těsně nad a tak až ve 40. minutě přišel faul hostujícího obránce ve vápně na Filipa a nařízenou penaltu bezpečně proměnil V. Peroutka – 0:1. Dvě minuty před přestávkou došlo na půlící čáře k ostrému zákroku hostujícího Barciagy na Zemana, který rozhodčí ocenil rovnou červenou kartou.

Ve druhém poločase se hosté snažili vyrovnat i v deseti, ale dobře fungující obrana domácích jim to nedovolila. Kácovští se taky snažili utkání rozhodnout, ale do větších šancí se nedostali. V 70. minutě se do velké šance dostali hosté, když se před Vernera prodral Brodský, ale jeho střelu domácí brankář vyrazil, a tak přišel úder na druhé straně, když se prosadil V. Štorch a zvýšil na 2:0. V závěru už hosté hráli vabank a domácí je potrestali třetí brankou.

„Utkání začalo velice špatně," řekl kácovský trenér Miroslav Jelínek a vysvětlil proč: „V desáté minutě se zranil brankář Kňazík a se zlomenými žebry skončil v nemocnici. Byli jsme trochu otřesení, ale pak jsme zabojovali, zhustili jsme hřiště, abychom soupeře nenechali centrovat do vápna na Marka Kincla. Ten se za první půli nedostal k jediné hlavičce. Sami jsme byli dopředu nebezpeční po brejkových situacích. Podařilo se nám proměnit penaltu a soupeř následně dostal i červenou kartu."

Ve druhé půli hráli domácí neustále odzadu. „Soupeř dokonce vystřídal Kincla, který byl hodně nevýrazný. Dali tam rychlejšího útočníka, který nám dělal problémy, ale poradili jsme si s ním. V dalším průběhu jsme si vytvořili šance, ale proměnil ji až Štorch, který šel sám na bránu. Vedli jsme dva nul a uklidnili jsme se. Třetí gól jsme přidali po pěkné akci. S utkáním jsem spokojený. Hráli jsme velice dobře takticky," chválil trenér Kácova.

Kácov – Zbuzany 3:0 (1:0)Branky: V. Peroutka, V. Štorch, Filip. Rozhodčí: Chaloupka – Vyhnal, Pavlíková. ČK: Barciaga (Z). Diváci: 100.
Kácov: Kňazík (10. Verner) – Rytina, Zeman, Kabát, Peroutka, Pana (87. Havlín), Filip (89. Pospíšil), Žovinec, Bělohlávek, Štorch, Moudrý. Trenér Miroslav Jelínek.